Kissbox – próbki najlepszych marek

Dodane: 31.01.2012

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Kissbox – próbki najlepszych marek

Udostępnij:

Dziś przedstawiamy Wam startup Kissbox, który oferuje dostarczanie do domu raz w miesiącu 4 do 5 próbek kosmetyków najlepszych marek. Jak zapewniają twórcy serwisu, słowo „najlepsze” w tym przypadku nie oznacza “markowe”, ale nie należy się tym zrażać.

Dziś przedstawiamy Wam startup Kissbox, który oferuje dostarczanie do domu raz w miesiącu 4 do 5 próbek kosmetyków najlepszych marek. Jak zapewniają twórcy serwisu, słowo „najlepsze” w tym przypadku nie oznacza „markowe”, ale nie należy się tym zrażać.

Nie ma co ukrywać, Kissbox przypomina projekt dwóch studentek z Harvard Business School, o którym wcześniej pisaliśmy. Podobnie jak w Birchbox, polski odpowiednik oferuje 4 do 5 próbek, dostarczanych do domu subskrybenta. Również kwota opłaty miesięcznej za korzystanie z usług obu startupów jest do siebie zbliżona, bo za Birchboxa zapłacimy 10 $ miesięcznie, a za Kissbox 25 zł miesięcznie.

Korzystając z rocznej subskrypcji wynoszącej 275 zł, otrzymujemy tak naprawdę miesiąc darmowej subskrypcji. Oprócz otrzymywania co miesiąc paczuszki z próbkami kosmetyków, zdobywamy punkty (buziaki), co daje nam możliwość wykorzystania 100 buziaków wymienne na 10 zł, za które możemy kupić pełnowymiarowe kosmetyki. Kissbox oferuje również poradniki, z których dowiemy się jak i na jakie okazje używać otrzymane produkty. Już za kilka dni rusza subskrypcja, ale jak zapowiadają twórcy liczba miejsc jest ograniczona, więc trzeba się pośpieszyć.

źródło: informacja własna

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem