Klawiaturę zwiniesz i spakujesz do damskiej torebki

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Wygodna, przenośna i funkcjonalna – to klawiatura, którą można zwinąć i spakować np. do damskiej torebki. Na rynku pojawiła się pierwszą w branży, sztywna i przystosowana do rolowania klawiatura bezprzewodowa. Można ją podłączyć do smartfona lub tabletu. Sprawdziliśmy jak to działa.

Wprowadziliśmy na rynek klawiaturę rolowaną po to żebyśmy mogli pisać więcej, łatwiej i z mniejszą ilością błędów a przy okazji żebyśmy mogli zaskoczyć znajomych. Sama forma tej klawiatury jest bardzo ciekawa. Klawiaturę można rozwinąć jedną dłonią. Swoim wymiarem przypomina klawiaturę QWERTY laptopów. To sprawia, że pisanie na niej jest bardzo wygodne – mówi newsrm.tv Przemysław Kępczyński, LG Electronics.

Klawiatura Rolly Keyboard może być składana wzdłuż czterech rzędów przycisków, dzięki czemu powstaje łatwa do przenoszenia „listwa“, bez trudu mieszcząca się w torebce lub aktówce. Klawiatura jest wyposażona w przyciski z kontrastowymi oznaczeniami oraz rozkładaną podstawką pod urządzenie mobilne – smartfon lub tablet. Jak zapewni producent, pisanie na niej jest bardzo wygodne, ponieważ rozstaw klawiszy wynoszący 17 mm jest tylko o 1 mm mniejszy niż w przypadku większości klawiatur komputerów stacjonarnych.

Gdy klawiatura Rolly Keyboard zostanie rozłożona, włącza się funkcja automatycznego parowania pozwalająca na łatwe podłączenie dwóch różnych urządzeń z interfejsem Bluetooth 3.0. Ponadto, podłączone urządzenia można przełączać jednym naciśnięciem przycisku.

Klawiaturę wykonano z odpornego na uderzenia i trwałego poliwęglanu oraz z czarnego tworzywa ABS. Ważnym atutem klawiatury jest też wyraźnie wyczuwalny skok przycisków, który nie występuje w elastycznych klawiaturach z silikonu. Klawiatura jest wyposażona w dwa wytrzymałe ramiona utrzymujące smartfon lub tablet w pozycji pionowej.

Klawiatura Rolly Keyboard zadebiutował w USA już we wrześniu. W czwartym kwartale pojawi się na kluczowych rynkach Europy, Ameryki Łacińskiej i Azji.

fot. materiały prasowe