Kolejna edycja Hardware Massive już 7 kwietnia w Warszawie

Dodane: 08.03.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Już 7 kwietnia, w Warszawie w Reducie Banku Polskiego, odbędzie się kolejna edycja Hardware Massive – wydarzenia skierowanego dla społeczności startupów hardware’owych.

Wydarzenie jest biletowane, bilety można nabyć tutaj. Organizatorami są Arkley VC oraz Hardware Massive. Temat konferencji to: “From prototype to IPO”, który obejmuje całą ścieżkę tworzenia startupu hardware’owego. 

Hardware Massive to największe wydarzenie skierowane do startupów hardware’owych w tej części Europy. Organizatorzy spodziewają się ponad 400 gości z całego regionu CEE. Większość speakerów to osoby związane z Doliną Krzemową, z którymi Arkley VC buduje dobre relacje od lat. Dzięki randze wydarzenia, którego poprzednia edycja odbyła się w San Francisco, Warszawa ma potencjał stać się regionalnym hubem dla startupów hardware’owych i zbudować trwały most pomiędzy Doliną Krzemową w stolicy Polski. 

Konferencja będzie obejmować:

  • serię prelekcji, w trakcie których zostanie omówiona ścieżka tworzenia startupu od początku (prototyp) do końca (produkcja), obejmując również temat finansowania,

  • konkurs na najlepszy pitch,

  • demo room, w którym zaprezentują się najlepsze startupy hardware’owe z regionu CEE.

Bilety na wydarzenie do nabycia tutaj.

Startupy mogą zgłaszać się do konkursu na najlepszy pitch tutaj.

Prelekcje

Całodniowa konferencja obejmie serię prelekcji oraz paneli dyskusyjnych. W trakcie wydarzenia wystąpią m.in.: Alan Clayton – Business Developer w SOSV (właściciel m.in. HAX – największego na świecie akceleratora dla startupów hardware);  Anurag Khilnani – Head of Business Development, Amazon Launchpad; Pascal Condamine – Project Evangelist, Indiegogo; Dana Madlem – VP Services w Rush Order; Bastian Bergmann – CEO w WATTx; Ivan Marandola – CEO w iWaboo; Kurt Dammermann – VP w Highway1.

– Goście konferencji reprezentują wszystkie najważniejsze elementy ekosystemu startupów hardware. Wybraliśmy osoby, które w realny sposób mogą pomóc gościom konferencji i podzielą się z nimi swoim bogatym doświadczeniem. Zależało nam na zaproszeniu do Polski osób z Doliny Krzemowej, z którymi na codzień utrzymujemy kontakty i wiemy o ich wiedzy w wybranych obszarach.  Dlatego mamy speakerów, którzy wiedzą wszystko zarówno o początkowych etapach każdego startupu (m.in. Kurt Dammermann), jak i o ewaluacji (Pascal Condamine), kończąc na sprzedaży (Anurag Khilnani, Ivan Marandola), dystrybucji (Dana Madlem) czy zdobywaniu finansowania (Alan Clayton) – mówi Agnieszka Poznanska, Investment Manager w Arkley VC.

Konkurs pitchowania

Poza sceną główną odbędzie się również konkurs pitchowania, w którym weźmie udział 10 najlepszych startupów hardware’owych z regionu CEE. Startupy mogą aktualnie aplikować przy pomocy formularza dostępnego na stronie internetowej wydarzenia. Nagrodą w konkursie jest bilet na Tech Crunch Disrupt oraz możliwość zdobycia finansowania na wysokość 250 tys. euro od Arkley Venture Capital. 

Startupy będą oceniane przez jury pod przewodnictwem Pana Piotra Wąsowskiego z Arkley Venture Capital. 

– Startupy, których szukamy to niekoniecznie firmy z ukończonym produktem, ale przede wszystkim odważna wizja, która w faktyczny sposób może wpłynąć na działanie wybranych branży.  Na pewno zwrócimy również uwagę na determinację i ambicję founderów, to oni są kluczem do przyszłego sukcesu – mówi Piotr Wąsowski, Managing Partner w Arkley VC.  

Demo room

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem