Kolejna edycja Startup Sprint Finanse już w kwietniu!

kolejna edycja startup sprint finanse juz w kwietniu
Udostępnij:
Masz pomysł na rozwiązanie związane z szeroko pojętym rynkiem usług finansowych? Rozwijasz firmę, która działa w branży finansowej? Myślisz o założeniu banku? A może po prostu studiujesz na kierunku związanym z finansami i chciałbyś kreatywnie wykorzystać swoją wiedzę?

Masz pomysł na rozwiązanie związane z szeroko pojętym rynkiem usług finansowych? Rozwijasz firmę, która działa w branży finansowej? Myślisz o założeniu banku? A może po prostu studiujesz na kierunku związanym z finansami i chciałbyś kreatywnie wykorzystać swoją wiedzę? Weź udział w Startup Sprint Finanse, który w dniach 12-14 kwietnia odbędą się w Poznaniu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – wystarczy zarejestrować się na stronie www.ssfinanse.evenea.pl. Szczegółów wydarzenia szukaj na www.finanse.startupsprint.org

Startup Sprint to trzydniowe wydarzenie, podczas którego uczestnicy pod okiem mentorów opracowują rozwiązania dedykowane branży finansowej. W pracy pomagają im mentorzy. W sobotę i niedzielę dla uczestników organizowane są warsztaty między innymi z modelowania biznesowego. Ostatniego dnia uczestnicy prezentują swoje rozwiązanie oraz jego wersję demo i odpowiadają na pytania jury. Po krótkiej naradzie ogłaszane są wyniki. Najciekawsze pomysły i najlepsze zespoły mają szansę by poza nagrodami pozyskać inwestora lub cenne kontakty biznesowe.

MamStartup objął patronat nad tym wydarzeniem

źródło: informacja prasowa