Kolejni eksperci dołączają do grona mentorów na MamStartup.pl

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Grono ekspertów biorących udział w akcji „Dzień z mentorem” stale się powiększa. Dziś witamy w nim aż 5 nowych osób. W tym Daniela Dryzka, który przygotował dla Was specjalną ofertę.

Grono ekspertów biorących udział w akcji „Dzień z mentorem” stale się powiększa. Dziś witamy w nim aż 5 nowych osób. W tym Daniela Dryzka, który przygotował dla Was specjalną ofertę.

Justyna Skorupska, Prezes Zarządu w spółce imerge i Dyrektor Sprzedaży na Polskę systemu Fact-Finder

Menedżerka z wieloletnim doświadczeniem z branży IT/Online. Posiada bardzo dobrą znajomość branży Internetowej oraz specyfiki środowiska wydawców i eCommerce. Jest współautorką uznanej książki „e-Commerce. Proste odpowiedzi na trudne pytania” (Pierwsza nagroda w konkursie ECONOMICUS 2011 w kategorii „Najlepszy poradnik ekonomiczny”). Pracowała dla takich firm jak: Polkomtel, pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne, NetSprint. Do grona jej klientów należą m.in.: Komfort.pl, Morele.net, Weltbid.pl (kdc.pl), Highclass.pl czy księgarnia internetowa Wydawnictwa C.H. BECK. Wypowiada się jako ekspert w branżowych raportach (raport Interaktywnie.com i Money.pl: E-commerce i ranking e-sklepów edycja 2011). Jest jednym z ekspertów w Grupie Roboczej eCommerce przy IAB Polska i pracuje nad wyznaczeniem nowych standardów dla polskiego e-commerce.

Bogdan Adamowicz, Współwłaściciel i założyciel Progress Holding Sp z o o.

Brał udział przy zakładaniu szeregu firm w Polsce, Rosji i na Ukrainie, m.in. był doradcą dla Nestle Ukraine. Zajmował kierownicze stanowiska w takich instytucjach jak BRE Bank S.A., Kredyt Bank S.A. i Kredyt Bank Ukraine oraz HypoVereinsbank Bank Hipoteczny S.A., dodatkowo był członkiem komitetu kredytowego banku i ALCO. Jest doświadczonym praktykiem biznesowym. Od ponad 25 lat działa i wspiera polskie firmy na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Specjalista w dziedzinie finansów i zarządzania. Od 2007 r. pracuje u Autoryzowanego Doradcy rynku NewConnect. Uczestniczył przy pozyskiwaniu finansowania dla Agroliga Group, która obecnie jest notowana na NewConnect. Specjalizuje się w doradztwie dla startupów, doradza przy pozyskiwaniu finansowania, przygotowuje spółki do wejścia na NewConnect.

Daniel Kotyras, Doradca strategiczny, właściciel Kotyras.com

Marketingowiec: w latach 2005-2011 Członek Zarządu oraz Dyrektor ds. Marketingu i PR w NetArt (m.in.: nazwa.pl, serwery.pl itd.). Specjalista w zakresie strategii internetowych, marketingu on-line of-line, prawnych uwarunkowań działalności internetowej itd. W latach 2003-2007 wykładał na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2003 r. autor kilkuset artykułów publikowanych w najważniejszych polskich czasopismach i dziennikach gospodarczych. Współpracował także z takimi firmami jak: wizaz.pl, Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy. Właściciel firmy doradczej Kotyras.com, która pracowała m.in dla: Profeo, Empathy Interactive, Roland Berger i wielu innych klientów.

Dominika Łobodzińska, Właścicielka firmy doradczej konsulti.pl

Doradzanie z pasją to jej życiowe motto. Jest absolwentką Finansów Przedsiębiorstw i Controllingu na Uniwersytecie Gdańskim. Specjalizuje się w doradztwie dla osób zakładających działalność oraz mikro i małych przedsiębiorstw. Do kręgu jej zainteresowań należy m.in. szeroko pojęta tematyka HR, jest słuchaczem podyplomowych studiów z Zarządzania Zasobami Ludzkimi o profilu Headhunter. Pasjonuje się literaturą społeczno-obyczajową i matematyką.

Daniel Dryzek, Inwestor domenowy, twórca brokerdomen.pl oraz ddfund.com

Domeny to moja pasja, zajmuję się nimi od ponad 10 lat! W 2001 założyłem firmę hostingową Domeny.org, którą sprzedałem w 2005 roku globalnej spółce Active 24. Od pięciu lat skupiam się na wtórnym rynku domen. Pomogę w wyborze domeny dla Twojej firmy lub projektu. Podpowiem i ocenię, które domeny z rynku pierwotnego i wtórnego warto wziąć pod uwagę. Doradzę również w kwestiach prawnych związanych z domenami.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem https://mamstartup.pl/mentorzy/