Kolorowanka dla dorosłych HOLI

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Kolorowanka dla dorosłych HOLI to nasza nowa aplikacja przygotowana pod skrzydłami ITSS Games. Dotychczas skupialiśmy się na grach dla dzieci, tym razem jednak chcieliśmy dać nieco przyjemności starszym użytkownikom urządzeń mobilnych.

fot. materiały prasowe 

Najnowsza aplikacja to ponad 150 kolorowanek ułożonych w kilka kategorii tematycznych, mamy tu między innymi kolorowanki zwierząt, kwiaty, flora, fauna, symetryczne wzory, czy prace przygotowane przez artystów specjalnie dla nas. Słowem już na starcie zabawa na długie miesiące, a z każdą aktualizacją będą się pojawiać co raz to nowe obrazki w różnych kategoriach. Bacznie obserwujemy co lubią kolorować nasi użytkownicy dlatego popularne kategorie będą rozwijane z dużą atencją.

To co nas wyróżnia na tle innych aplikacji tego typu, i od tego wypada zacząć, to przede wszystkim dwie rzeczy. Chcemy wspierać młodych zdolnych artystów szkicowników, którzy dzięki naszej aplikacji mają okazję pokazać swoje prace szerokiej publiczności. Część z przychodów generowanych ze sprzedaży kategorii artystów wraca do nich. Chcemy dać zdolnym rysownikom możliwość pokazania swoich prac w nowym miejscu.

Druga istotna zmiana to kompozycje muzyczne, które towarzyszą użytkownikowi podczas kolorowania obrazów.

A co poza tym:

  • Kolorowanie rozwija wyobraźnię i kreatywność,
  • Pomaga się zrelaksować i odprężyć,
  • Do wyboru jest ponad 150 obrazków i ta liczba będzie się tylko zwiększać,
  • Dźwięki natury i spokojna muzyka relaksacyjna,
  • Indywidualne szkice przygotowane przez polskich artystów,
  • Zabawa z kolorowanką rozwija koordynację wzrokowo-ruchową,
  • Palety kolorów dobrane w różnych tonacjach barw,
  • Galeria własnych prac, które możemy dzielić ze znajomymi,
  • Ulubione obrazy, które odkładamy na później aby do nich szybko wrócić.

Obrazy przygotowane do kolorowania są w różnym stopniu skomplikowania, każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście wybrany obraz możemy dokończyć lub modyfikować w dowolnym momencie, możemy także tworzyć kilka wersji jednego obrazu.

Sama nawigacja i kreacja aplikacji została pomyślana tak aby z czasem, w ramach zabawy kolorami ożyła i prezentowała obrazy pokolorowane przez użytkownika. Z każdym wypełnionym obrazkiem użytkownik będzie tworzył swoją unikatową wersję kategorii, a aplikacja nabierze nowych barw.

Aplikacja jest do pobrania za darmo, ale oferuje dwa modele płatności dla użytkowników. Kompletnie za darmo można kolorować kilka obrazów w każdej z kategorii. Kolejne obrazy można odblokować na dwa sposoby, w formie subskrypcji, oraz jednorazowo kupując wybraną kategorię. Subskrypcja wyłączy wszystkie reklamy w aplikacji, odblokuje dostęp do wszystkich obrazów i palet dostępnych w aplikacji. Zakup kategorii to dostęp do wszystkich palet i obrazów w wybranej kategorii. Użytkownicy, którzy będą chcieli sprawdzić wszystkie obrazki zanim zdecydują się na zakup, mają możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego, w trakcie którego aplikacja udostępnia wszystkie możliwości i wyłącza reklamy.

Kolorowanki dla dorosłych Holi to świetny sposób na odpoczynek i twórczą zabawę, gra została przygotowana na urządzenia z Androidem i jest dostosowana zarówno do telefonów jak i tabletów.

Jeśli jesteś szkicownikiem, umiesz rysować, myślisz że robisz to dobrze, napisz do ITSS Games, adres email jest dostępny na stronie programisty w sklepie Google Play. Twoje prace też mają szansę pojawić się w aplikacji.

Gra jest dostępna do pobrania w Google Play.