Konferencja Apple już 23 marca. Jakie produkty pokaże tym razem gigant z Cupertino?

Dodane: 10.03.2021

Agata Ruszkowska

Konferencja Apple już 23 marca. Jakie produkty pokaże tym razem gigant z Cupertino?

Udostępnij:

Fani marki już nie mogą się doczekać premiery kolejnych produktów z logo jabłka. Czym tym razem zaskoczy nas Tim Cook i jego zespół? Mamy już na ten temat coraz więcej informacji.

Jon Prosser, najbardziej znany leaker ze świata Apple, najczęściej podawał w sieci informacje, które miały swoje pokrycie w rzeczywistości. Możemy zatem wierzyć, że kolejna z nich, która ukazała się na Twitterze, również okaże się prawdziwa – tym razem chodzi o datę kolejnej konferencji firmy z Cupertino.

Jak informuje Prosser, najbliższa konferencja Apple odbędzie się 23 marca 2021. Dodatkowo zdradza, jakie sprzęty z logo nadgryzionego jabłka mogą zostać wtedy zaprezentowane.

Oprócz długo wyczekiwanego lokalizatora AirTag, możemy się spodziewać premiery nowych modeli tabletu iPad Pro, odtwarzacza multimedialnego Apple TV (prezentacja urządzenia miała odbyć się już w zeszłym roku), a także słuchawek AirPods, których zdjęcia nieoficjalnie już pojawiały się w sieci.

Na razie największe wątpliwości budzi prawdopodobieństwo premiery iPada Pro. Czy faktycznie Apple zaskoczy nas właśnie teraz nowym modelem kultowego tabletu dla profesjonalistów? Przekonamy się już 23 marca.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem