Konferencja Apple odbędzie się jednak 20 kwietnia! Datę podała Siri

Udostępnij:
Niedawne plotki o terminie 23 marca okazały się nieprawdziwe. Wszystko jednak wskazuje na to, że nowa data jest jak najbardziej realna - premierowe produkty Apple'a poznamy już za niecały tydzień.

Ani producent, ani apple'owscy leakerzy - datę kolejnej konferencji firmy z Cupertino zdradziła sama Siri! Jak to się stało? Okazało się, że wystarczy zapytać nasze urządzenie z jabłkiem „kiedy jest kolejna konferencja Apple” (oczywiście po angielsku), a w odpowiedzi użytkownic otrzyma konkretną datę wydarzenia.

apple

Co prawdopodobnie zobaczymy podczas konferencji 20 kwietnia? Oprócz długo wyczekiwanego lokalizatora AirTag, możemy się spodziewać premiery nowych modeli tabletu iPad Pro (następców poprzedników z ekranem mini-LED), odtwarzacza multimedialnego Apple TV (prezentacja urządzenia miała odbyć się już w zeszłym roku).

Dużo się teżmówi o tym, że wkrótce mają zostać pokazane słuchawki AirPods 3. generacji, których zdjęcia nieoficjalnie już pojawiały się w sieci. Nie wiadomo jednak, czy premiera nastąpi w kwietni, czy dopiero jesienią.

Najbardziej jesteśmy ciekawi, czy pozytywnie zaskoczymy się nowym modelem kultowego tabletu dla profesjonalistów? O tym przekonamy się już wkrótce - z naszej strony możecie się spodziewać relacji zaraz po zakończeniu eventu!