Konferencja „Crowdfunding w Polsce 2012”

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Już 12.12.12 w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się przełomowa konferencja „Crowdfunding w Polsce 2012”. Towarzyszyć jej będą otwarte Targi Dobrych Pomysłów, na których wystawcy poinformują jak można pozyskać kapitał na realizację własnych przedsięwzięć.

Już 12.12.12 w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się przełomowa konferencja „Crowdfunding w Polsce 2012”. Towarzyszyć jej będą otwarte Targi Dobrych Pomysłów, na których wystawcy poinformują jak można pozyskać kapitał na realizację własnych przedsięwzięć, podzielą się praktycznym doświadczeniem, a projektodawcy portalu beesfund.com zaprezentują swoje projekty szerokiej publiczności.

„Crowdfunding w Polsce 2012” to okazja do zrozumienia tematyki finansowania społecznościowego – szans, trendów, wyzwań i jego wpływu na rynek marketingowy, finansowy oraz na rozwój małej przedsiębiorczości i finansowania inicjatyw non-profit. To także okazja do pozyskania praktycznych rad związanych z korzystaniem z tego mechanizmu w Polsce, o czym opowiedzą praktycy, którzy sfinansowali swoje inicjatywy w ten sposób, a prawnicy opiszą aspekt prawno-podatkowy.

Zaproszeni prelegenci podejmą również temat specyfiki inwestowania w spółki i projekty we wczesnych fazach rozwoju, w tym min. znany reżyser Wiktor Grodecki, który opowie o specyfice inwestowania w niezależne projekty finansowe oraz reprezentanci instytucji rynku kapitałowego. Arkadiusz Regiec, prezes beesfund.com przedstawi szczegóły pozyskania kapitału od społecznościowych akcjonariuszy w ramach projektu crowdfundingu udziałowego.

W trakcie konferencji przewidziano dodatkowe atrakcje, w tym wręczenie nagród dziennikarskich „CrowdJournalist”.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane pozyskaniem finansowania, każdego kogo interesują trendy rynku marketingu, finansowego i Internetu, a także dziennikarzy, pracowników administracji oraz reprezentantów sektora pozarządowego.

Szczegółowe informacje znajdują się na specjalnej stronie konferencji: http://konferencja.crowdfunding.pl. Bilety dostępne jedynie na portalu beesfund.com. Organizatorami wydarzenia są Crowdfunding.pl oraz Polskie Towarzystwo Crowdfundingu.

źródło: informacja prasowa