Konferencja Future IT Heroes dla osób związanych i zainteresowanych branżą IT już 25 czerwca w Warszawie

Dodane: 23.06.2022

Informacja prasowa

Udostępnij:

Konferencja Future IT Heroes: Summer Edition organizowana przez portal z ogłoszeniami dla IT No Fluff Jobs odbędzie się już 25 czerwca w Warszawie w Centrum Kreatywności Targowa. Wśród prelegentów możemy spotkać Piotra Koniecznego (niebezpiecznik.pl), Jacka Siadkowskiego (Tech To The Rescure), Lecha Wikaryjczyka (No Fluff Jobs), czy Martę Steiner (Airly). Prowadzącym wydarzenie będzie dr Maciej Kawecki. Wstęp jest bezpłatny i ograniczony.

Do kogo jest kierowana?

Konferencja została przygotowana dla osób, które planują rozpocząć swoją przygodę ze światem tech, np. w ramach przebranżowienia. Osoby, które studiują informatykę lub związane z nią kierunki, a w przyszłości planują pracować w sektorze IT, również znajdą na tym wydarzeniu coś wartościowego dla siebie. Natomiast osoby, które pracują już w IT i zajmują stanowiska na poziomie JUNIOR lub MID, ale szukają nowych doświadczeń, podczas wydarzenia będą mogły porozmawiać z firmami z tego sektora, a także sprawdzić swój poziom wiedzy.

Co da uczestnictwo w Future IT Heroes?

Przede wszystkim doskonałą okazję do poznania wielu osób z branży. Strefa relaksu na pewno się do tego przyda. Poza tym uczestnicy będą mogli przejść test kompetencji, skorzystać z doradztwa zawodowego i zaplanować swoją ścieżkę kariery.

Na wydarzenie złoży się 5 paneli tematycznych:

  • IT’s a space odyssey. Praca czy misja (kosmiczna)?
  • IT’s eco! Technologia w służbie zrównoważonego rozwoju
  • IT’s a medicine. Technologia to zdrowie
  • IT’s NGOs world. Ludzkie oblicze technologii
  • IT’s secure. Technologia na straży przyszłości
  • Kto, gdzie, kiedy? Szczegóły konferencji

Wydarzenie odbędzie się 25 czerwca w godzinach 10:00-16:00, w formie stacjonarnej, w Warszawie, w Centrum Kreatywności Targowa przy ulicy Targowa 56. Wśród prelegentów i prelegentek znajdują się zarówno programiści, jak i eksperci w zakresie sprzedaży, czy marketingu. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto zarezerwować wejściówkę.

Więcej o programie i prelegentach znajduje się TUTAJ.