Konferencja Kanwa Przedsiębiorczych w Krakowie

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Już 6 marca w Krakowie odbędzie się szósta konferencja w ramach projektu Kanwa Przedsiębiorczych. Bezpłatne prelekcje i warsztaty kierowane do osób zainteresowanych zakładaniem startup’u i rozwojem biznesu, odbędą się na Uniwersytecie Ekonomicznym. Wśród zaproszonych ekspertów znaleźli się m.in. Pi

Już 6 marca w Krakowie odbędzie się szósta konferencja w ramach projektu Kanwa Przedsiębiorczych. Bezpłatne prelekcje i warsztaty kierowane do osób zainteresowanych zakładaniem startup’u i rozwojem biznesu, odbędą się na Uniwersytecie Ekonomicznym. Wśród zaproszonych ekspertów znaleźli się m.in. Piotr Rudnicki (Google), Szymon Surmacz (ekspert kanwy BMG, Monika Mikowska (Jestem Mobi). Mecenasem projektu jest Podkarpacki Bank Spółdzielczy.

Konferencja jest jednym z trzech elementów kompleksowego projektu edukacyjnego dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców. Obok spotkań na uczelniach partnerskich został stworzony serwis z platformą e-learningową, a zarejestrowani uczestnicy biorą udział w konkursie na biznes model. Bieżące informacje o projekcie dostępne są fanpage Kanwa Przedsiębiorczych oraz na Twitterze: KanwaP.

Podczas konferencji wystąpią eksperci, którzy podzielą się praktycznymi wskazówkami i wiedzą z zakresu prowadzenia biznesu. Bezpłatna rejestracja dostępna jest pod adresem: https://kanwaprzedsiebiorczych.pl/konferencje.

Prelegenci:

 • Piotr Rudnicki, Analytical Lead, Google Poland & Baltics, opowie o Internecie w praktyce na podstawie produktów Google.
 • Szymon Surmacz, ekspert od kanwy BMG i juror KP, przedstawi metody Lean Startup w służbie pracy organicznej.
 • Philippe Saffray, Prezes Zarządu Macif TUW, podzieli się praktycznymi poradami jak zabezpieczyć firmę przed wypadkami losowymi.
 • Monika Mikowska, autorka bloga Jestem Mobi opowie jakie są składowe sukcesu dobrej aplikacji mobilnej oraz przedstawi wiele inspirujących przykładów.
 • Andrzej Ficoń, Specjalista ds. SEO, SEMAHEAD Agencja SEM Grupy INTERIA.PL poda przykłady optymalizacji opisów aplikacji w Google Play.
 • Seweryn Rudnicki, Badacz, semiotyk i wykładowca pokaże jak zebrać i wykorzystać wiedzę o klientach, czyli odda w ręce słuchaczy toolbox badań marketingowych.
 • Bogumiła Matuszewska, CEO w DrOmnibus przedstawi wady i zalety stosowania outsourcingu w młodej firmie. Podpowie, co należy brać pod uwagę, zlecając prace na zewnątrz.
 • Maciej Płonka z Edisondy przybliży wątek User Centered Design, wskazując najczęstsze błędy i skuteczne wzorce projektowe.
 • Sebastian Kolisz, Dyrektor AIP Kraków podpowie jak wprowadzić swój pomysł biznesowy na rynek?

Po części wykładowej, zapisani uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 1. Social Media Marketing dla StartUp’ów – Grzegorz Byszewski, specjalista ds. social media w INTERIA.PL
 2. Brief serwisu internetowego. Czego chcą się dowiedzieć Twoi klienci? – Maciej Płonka, Edisonda Nowy pozytywizm.
 3. Metoda Lean Startup w służbie pracy organicznej – Szymon Surmacz, ekspert od Kanwy BMG

Bezpłatna rejestracja na konferencję i warsztaty: https://kanwaprzedsiebiorczych.pl/konferencje

Miejsce konferencji: Uniwersytet Ekonomiczny ul. Rakowicka 27, Kraków Pawilon S, Aula
Termin: 20 lutego 2014 r.
Recepcja: od 8:30 start: 10:00

MamStartup jest patronem medialny wydarzenia

źródło: informacja prasowa