Konferencja Kanwa Przedsiębiorczych w Warszawie

konferencja kanwa przedsiebiorczych w warszawie
Udostępnij:
6 lutego na Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się czwarta konferencja w ramach projektu Kanwa Przedsiębiorczych. Udział w bezpłatnej konferencji szczególnie rekomendowany jest osobom, które myślą o założeniu start-upu lub rozwinięciu firmy. Zaproszeni prelegenci i trenerzy są praktykami biznesu,

6 lutego na Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się czwarta konferencja w ramach projektu Kanwa Przedsiębiorczych. Udział w bezpłatnej konferencji szczególnie rekomendowany jest osobom, które myślą o założeniu start-upu lub rozwinięciu firmy. Zaproszeni prelegenci i trenerzy są praktykami biznesu, którzy pracują m.in. dla Google, Brand24 czy INTERIA.PL. Mecenasem projektu jest Podkarpacki Bank Spółdzielczy.

Konferencja podzielona jest na trzy moduły: prelekcje, warsztaty oraz sesję networkingową. Wszystkie elementy konferencji są bezpłatne, wymagana jest wyłącznie rejestracja na https://kanwaprzedsiebiorczych.pl/konferencje. Zaproszeni eksperci podzielą się praktycznymi wskazówkami i wiedzą z zakresu prowadzenia biznesu.

  • Tomasz Czudowski, kierownik produktów brandingowych na CEE, Bliski Wschód i Afrykę w Google, opowie jak wyjść ze swoim biznesem poza granice kraju i rozwijać się na arenie międzynarodowej.
  • Michał Sadowski, CEO Brand24, przybliży ideę i główne zastosowania monitoringu internetu / social media w służbie biznesu. Wskaże trendy i najlepsze praktyki skutecznego wykorzystania narzędzi.
  • Tomasz Makowski, ekspert projektu oraz trener biznesu i NGOs, podpowie jak negocjować w biznesie i w życiu.
  • Michał Smajek, z Semahead Agencja SEM Grupy INTERIA.pl zdradzi, które źródła generują ruch i sprzedaż na stronach.
  • Tomasz Jabłoński, dyrektor AIP przy SGH przytoczy sposoby wsparcia start-upów na przykładzie Ekosystemu Polski Przedsiębiorczej.
  • Piotr Kaczmarek-Kurczak, wykładowca i specjalista w zakresie uruchamiania nowych firm podpowie jak wykorzystać kapitał osobisty przy zakładaniu firmy.
  • Katarzyna Michalik, Katarzyna Banach z Warsawholic opowiedzą o przekuwaniu szczytnej idei w model biznesowy.

Podczas konferencji będzie można wziąć udział w badaniu, które pozwoli na lepsze dopasowanie działań, wspierających przedsiębiorczość. Po module prelekcji odbędą się warsztaty, poprowadzone przez Tomasza Makowskiego, Tomasza Jabłońskiego oraz Grzegorza Byszewskiego, specjalistę ds. social media w INTERIA.PL. Event zakończy sesja networkingowa, podczas której chętni będą mogli podzielić się swoim pomysłem na biznes i poszukać partnerów do jego realizacji.

Bezpłatna rejestracja na konferencję i warsztaty: https://kanwaprzedsiebiorczych.pl/konferencje Miejsce konferencji: Akademia Leona Koźmińskiego
ul. Jagiellońska
59 03-301 Warszawa
Aula główna budynek C 6 lutego 2014 r.
Recepcja: od 8:30 start: 10:00

źródło: informacja prasowa

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia