Konferencja Kanwa Przedsiębiorczych we Wrocławiu

konferencja kanwa przedsiebiorczych we wroclawiu
Udostępnij:
20 lutego na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się piąta z cyklu konferencja Kanwa Przedsiębiorczych. Bezpłatne prelekcje i warsztaty kierowane są przede wszystkim do osób i firm zainteresowanych założeniem start-upu lub rozwinięciem firmy.

20 lutego na Politechnice Wrocławskiej odbędzie się piąta z cyklu konferencja Kanwa Przedsiębiorczych. Bezpłatne prelekcje i warsztaty kierowane są przede wszystkim do osób i firm zainteresowanych założeniem start-upu lub rozwinięciem firmy. Wśród zaproszonych ekspertów znaleźli się m.in. Paweł Tkaczyk (Midea), Mikołaj Winkiel (Brand24), Szymon Surmacz (Kooperatywa, juror konkursu KP). Mecenasem projektu jest Podkarpacki Bank Spółdzielczy.

Konferencja podzielona jest na trzy moduły: prelekcje, warsztaty oraz sesję networkingową. Bezpłatna rejestracja dostępna jest pod adresem: https://kanwaprzedsiebiorczych.pl/konferencje. Bieżące informacje o projekcie dostępne są na specjalnie w tym celu uruchomionym fanpage Kanwa Przedsiębiorczych oraz na Twitterze: KanwaP.

Zaproszeni eksperci podzielą się praktycznymi wskazówkami i wiedzą z zakresu prowadzenia biznesu.

  • Paweł Tkaczyk, ekspert od budowania marki, wystąpi z prelekcją „Ryby nie istnieją. Czyli o szufladkach w głowie Twoich klientów”
  • Szymon Surmacz, ekspert i juror KP, przytoczy przykłady kooperacji i wskaże gdzie szukać mądrości zespołu.
  • Mikołaj Winkiel z Brand24 przybliży ideę i główne zastosowania monitoringu internetu / social media w służbie biznesu. Wskaże trendy i najlepsze praktyki skutecznego wykorzystania narzędzi.
  • Tomasz Sajewski, Dyrektor AIP Wrocław podpowie, w których momentach i w jaki sposób powstają pomysły na biznes; tytuł prelekcji brzmi: „Gdzie rodzą się innowacje – czyli od pomysłu do realizacji”
  • Błażej Wojtyła, CEO Jazzy Innovations, podzieli się spostrzeżeniami jak prowadzić firmę w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu rynkowym i nie zwariować.
  • Wojciech Wodo, Kierownik Inkubatora Przedsiębiorczości w Fundacji Manus – opowie o stymulowaniu innowacyjności w firmie oraz o współpracy uczelni z firmami.

Podczas konferencji będzie można wziąć udział w warsztatach: „Design Thinking – czyli jak projektować przełomowe rozwiązania”, prowadzonych przez Tomasza Sajewskiego oraz „Kooperacja i mądrość zespołu. Czego nie zrobisz sam uda ci się z innymi”, które poprowadzi Szymon Surmacz. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Konferencji będzie także towarzyszyć sesja networkingowa, podczas której chętni będą mogli podzielić się swoim pomysłem na biznes i poszukać partnerów do jego realizacji.

Bezpłatna rejestracja na konferencję i warsztaty: https://kanwaprzedsiebiorczych.pl/konferencje

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

źródło: informacja prasowa