Koniec z ręczną ewidencją składek członkowskich – Szybkie Składki ułatwią klubom sportowym prowadzenie zapisów zawodników

Dodane:

Julia Gugniewicz Julia Gugniewicz

Udostępnij:

Już we wrześniu ruszy serwis Szybkie Składki – system online dla klubów sportowych, który ułatwi im ewidencję składek członkowskich za zajęcia, prowadzenie zapisów zawodników oraz przypominanie uczestnikom zajęć o zaległościach.

fot. Facebook Szybkie Składki

Uruchomiony w czerwcu 2018 roku projekt Szybkie Składki umożliwia ewidencję zawodników w podziale na dyscypliny i grupy, naliczanie składek członkowskich oraz prowadzenie zapisów na zajęcia. System automatycznie generuje przypomnienia o naliczeniu składek oraz o braku płatności według z góry ustalonego harmonogramu. Bieżąca kontrola finansów klubu odbywa się przez zestaw raportów. System i całe przedsięwzięcie spełnia wymagania RODO.

Jak pokazują badania, większość klubów sportowych prowadzi ewidencję składek ręcznie, przy pomocy arkuszy kalkulacyjnych. Projekt Szybkie Składki może wyręczyć kluby w tym zakresie.

– Szybkieskladki.pl skierowane są do klubów sportowych i innych organizacji zajmujących się sportem dziecięcym i młodzieżowym. Jest to bardzo perspektywiczny rynek, gdyż liczba klubów i zawodników w nich ćwiczących co roku dynamicznie rośnie – mówi Maciej Ziętek, współzałożyciel i COO Szybkie Składki.

Dzięki usłudze Szybkie Składki zarządzający klubami i trenerzy będą poświęcać mniej czasu na biurokrację i przypominanie o zaległych płatnościach. Poprawie ulegnie również ściągalność składek. System udostępniany jest w wersji testowej do 30 zawodników za darmo – większe kluby w przypadku zadowolenia z usługi mogą zdecydować się na niską miesięczną opłatę abonamentową.