Konkurs dla startupów fitness po raz pierwszy. Rusza Body LIFE Startup Fitness Challenge

Dodane: 08.09.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Zapraszamy startupy, które mają w swojej ofercie rozwiązania dla klubów fitness i studiów treningu personalnego. Szukamy firm, które swoimi pomysłami usprawnia pracę klubu, poprawią jego wizerunek, urozmaicą ofertę, i docelowo wpłyną na poprawę sprzedaży.

Do wygrania udział w Kongresie body LIFE, największym merytorycznym wydarzeniu dla branży fitness skierowanym do menedżerów i właścicieli klubów fitness i studiów PT. Wydarzenie co roku zbiera około 350 profesjonalistów poszukujących nowych rozwiązań dla swoich firm. Zwycięzcy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich rozwiązań podczas sesji pitchingowej oraz branżowego networkingu w dniu 18 listopada 2017.Kongres odbędzie się w Sound Garden Hotel, smart hotelu w centrum Warszawy.

Zapraszamy startupy, które mają ofertę dla branży fitness do składania wniosków za pomocą formularza na tej stronie. Weryfikacja odbywa się na zasadzie konkursu, którego regulamin znajduje się TUTAJ. Termin składania wniosków upływa 15 września 2017. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w dniu 29 września.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem