Konkurs Startup Heroes - głosowanie!

konkurs startup heroes glosowanie
Udostępnij:
Trwa drugi etap konkurs Startup Heroes, czyli głosowanie. Zabawa potrwa do poniedziałku 6 lutego 2012 do godziny 18:00.

Trwa drugi etap konkurs Startup Heroes, czyli głosowanie. Zabawa potrwa do poniedziałku 6 lutego 2012 do godziny 18:00.

Uczestnicy konkursu musieli przygotować krótkie nagranie, w którym prezentują zespół tworzący ich startup. Filmy można znaleźć (oraz oddać na niej swój głos!) pod adresem https://mamstartup.pl/info/startup-heroes

Zwycięzcy wyłonieni w głosowaniu głosowaniu czytelników serwisu MamStartup.pl, otrzymają nagrodę w postaci serwerów na cały rok od firmy ATMAN oraz reklamy swojego startupu w sieciach reklamowych Społeczności.pl i SoSocial (łącznie 1,5 mln odsłon).

Drugą nagrodę (serwer oraz reklamę - 2,5 mln odsłon) przyznają jurorzy w gronie, których znaleźli się Paweł Tkaczyk - wszechojciec w MIDEA sp. z o.o., autor książek „Zakamarki marki” i "Grywalizacja", który, jak mówi sam o sobie, "zarabia na życie opowiadaniem historii" oraz Marcin Jaśkiewicz – współzałożyciel i CEO Webshake.tv, najpopularniejsze lifestylowej telewizji internetowej o gadżetach, technologii, nowych mediach i internecie. Ponadto, filmy oceniać będą Maciej Klepacki (ATMAN), Anna Białkowska (SoSocial) oraz redaktorzy MamStartup.pl.

Zapraszamy do zabawy!