Kontroluj rynki 11 krajów z Manubia.pl

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

System monitorowania i wspierania sprzedawców Manubia.pl poinformował o wprowadzaniu dwóch nowych usług: ManubiaGlobal oraz ManubiaPRO. Pierwsza pozwala na monitorowanie wszystkich zagranicznych serwisów aukcyjnych Grupy Allegro w tym Czech i Ukrainy…

System monitorowania i wspierania sprzedawców Manubia.pl poinformował o wprowadzaniu dwóch nowych usług: ManubiaGlobal oraz ManubiaPRO. Pierwsza pozwala na monitorowanie wszystkich zagranicznych serwisów aukcyjnych Grupy Allegro w tym Czech i Ukrainy. Druga usługa to raporty zbiorcze dla danej kategorii w Allegro.pl.

ManubiaGlobal czyli możliwość monitorowania sprzedaży w innych krajach działa w wersji testowej bezpłatnie od 20 do końca czerwca dla wszystkich klientów Manubia.pl. Do dostępnego od zawsze monitorowania Allegro.pl dołączyły platformy aukcyjne Grupy Allegro z: Białorusi, Bułgarii, Czech, Kazachstanu, Rosji, Rumunii, Serbii, Słowacji, Ukrainy i Węgry.

Dzięki tej usłudze sprzedawcy mogą planować rozwój swoich biznesów na rynki zagraniczne wyszukując ciekawe nisze. W ramach usługi ManubiaGlobal pojawi się także możliwość monitorowania sprzedawców serwisów aukcyjnych eBay. Cena usługi ManubiaGlobal zaczyna się już od 119 złotych miesięcznie.

Konrad Latkowski, Manubia.pl – Nasze stoisko na Poznańskich Tragach E-Handlu dało nam możliwość zweryfikowania planów rozwoju systemu. Dużo więcej osób pytało nas o Czechy niżeli kraje zachodnie. Wielu naszych klientów rozważa tam sprzedaż lub już ją tam w jakimś stopniu prowadzi. ManubiaGlobal udostępni im informacje nie tylko jakie produkty się sprzedają i w jakich cenach. Dostarczy także przydatne dane jakie formy promocji są skuteczne oraz jakie słowa użyte w tytułach aukcji są ważne.

W nowej wersji Manubia podzielona będzie na dwie usługi: Manubia oraz ManubiaGlobal. Ta pierwsza to znane już trzy plany taryfowe. ManubiaGlobal także podzielona będzie na trzy taryfy, oferować będzie jednak monitorowanie 11 serwisów aukcyjnych, a docelowo nawet 16 po dodaniu aukcji eBay. W ciągu pierwszego tygodnia testów bezpłatnej wersji użytkownicy Manubia.pl najchętniej monitorowali sprzedawców w Czechach i na Słowacji.

ManubiaPRO to druga z nowości. Usługa wyszła właśnie z blisko dwumiesięcznej fazy testowej. Daje ona możliwość zamówienia cotygodniowych lub comiesięcznych raportów dla całej pod kategorii. Zlecenie monitorowania może obejmować dowolną kategorię drugiego rzędu lub głębszą.

Usługa ta posiada już pierwszych klientów, a w niedługim czasie pełna oferta trafi na stronę Manubia. Dane dostarczane są drogą elektroniczną w postaci pliku Excela lub Open Office w zależności od preferencji klienta. ManubiaPRO pozwala firmom zdobywać niezbędne dane o całym segmencie, a nie tylko o największych z danej kategorii.

Konrad LatkowskiNiektórzy z naszych klientów potrzebowali bardziej nietypowych danych czasem bardziej ogólnych dla szerszego spojrzenia. To właśnie dla nich powstała usługa ManubiaPRO, którą teraz udostępniamy także dla innych. Widzimy jak nasze zakres usług rośnie wraz z potrzebami klientów i wierzymy, że każda wdraża usługa znajdzie szersze grono nabywców.

W najbliższej przyszłości Manubia planuje dalszy rozwój. Jeszcze w trzecim kwartale tego roku do pakietów ManubiaGlobal dodana zostanie usługa monitorowania eBay. Po tym kroku Polska firma planuje rozpocząć proces uruchamiania swojej usługi na rynki zagraniczne wraz z dedykowana obsługą klienta w danym języku. Jak zapewnia Konrad Latkowski w planach jest także wdrożenie co dwutygodniowych aktualizacji, które wzbogacać będą system o kolejne przydatne wykresy, analizy i porównania.

Pełen cennik i informacje o systemie znaleźć można na stronie: www.manubia.pl

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem