Kopnij.pl – coś dla fanów piłki nożnej

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

„Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it’s much more serious than that.” – Bill Shankly. Kopnij.pl powstało z inspiracji powyższym cytatem.

„Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it’s much more serious than that.” – Bill Shankly. Kopnij.pl powstało z inspiracji powyższym cytatem. Dla nas futbol również jest bardzo ważny w życiu i poświęcamy mu wiele czasu, jednak w codziennym strumieniu informacji coraz trudniej wyłuskać te najbardziej wartościowe.


Stąd pomysł na miejsce, w którym, wraz ze społecznością, chcemy promować najlepsze teksty, filmy i zdjęcia związane z piłką nożną, a także dać szansę tym, których twórczość kręci się wokół futbolu i chcieliby pochwalić się tym szerszemu gronu.

Główny mechanizm oceniania dodawanych treści na Kopnij.pl znany jest już choćby z takich serwisów, jak digg.com, reddit.com czy wykop.pl. Postanowiliśmy go wykorzystać, jako że wydał nam się on na tyle rozpoznawalny, żeby nie było konieczności uczenia użytkownika obsługi, a zarazem na tyle intuicyjny, aby poradziła sobie z nim osoba, która po raz pierwszy odwiedziła serwis.

Zasadnicza różnica pomiędzy wyżej wymienionymi serwisami a Kopnij jest taka, że skupiamy się tylko na jednym temacie, jakim jest futbol. Liczymy na to, że dzięki temu uda nam się zgromadzić mocno zaangażowaną społeczność użytkowników-kibiców, dla których piłka nożna jest pasją i którzy poszukują najlepszych treści z nią związanych. Chcemy wykorzystać to, aby w przyszłości proponować różnego rodzaju funkcjonalności, aplikacje, usługi, a także prowadzić działania marketingowe ukierunkowane na ściśle określony target.

Serwis został uruchomiony niecały miesiąc temu i aktualnie staramy się dotrzeć do użytkowników poprzez AdWords, reklamy na Facebooku, a także kontaktując się bezpośrednio z osobami prowadzącymi portale, blogi lub innego typu internetowe przedsięwzięcia poświęcone piłce nożnej i zachęcając je do publikowania swoich treści na Kopnij.pl.

źródło: informacja prasowa