Krakowski startup AnyMind startuje z pytaj.online, portalem z szybkimi poradami przez Internet

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Portal pytaj.online oferuje porady specjalistów od razu, na żywo, przez audio i wideo online. Serwis oficjalnie wystartował 14 stycznia.

Na pytaj.online już można skonsultować się z kilkudziesięcioma specjalistami z takich dziedzin jak położnictwo, pediatria i rodzicielstwo, dietetyka i fitness, rozwój osobisty czy prawo, a w przyszłości tematów i ekspertów będzie więcej. Z każdym z nich można porozmawiać przez internet (także anonimowo), korzystając z połączenia głosowego, wideo oraz czatu.

— Nasz portal powstał z myślą o osobach potrzebujących konkretnej porady „na już”. Taką grupą są na przykład rodzice, którzy mają pełno pytań o swojego malucha, a nie zawsze mają kogo zapytać.  Chcemy też dać wygodny dostęp do wiedzy kobietom przebywającym na urlopie macierzyńskim, by ułatwić im powrót na rynek pracy. Ale to tylko początek, tak naprawdę z pytaj.online może korzystać każdy, a specjalistów będzie coraz więcej — mówi Anna Ryś, CEO w AnyMind, do którego należy portal.

Co ciekawe, rozmowy rozliczane są sekundowo, a więc klient płaci dokładnie za tyle czasu, ile poświęcił mu dany specjalista. Połączenia odbywają się za pośrednictwem AnyMind, komunikatora internetowego z wbudowanym bezpiecznym systemem płatności. By nawiązać rozmowę, wystarczy wybrać dostępnego specjalistę na portalu, zarejestrować się w AnyMind oraz podpiąć do konta użytkownika kartę płatniczą, z której pobrana zostanie opłata za konsultację.

— Chcemy żeby uzyskanie porady online było tak szybkie, proste i wygodne jak zamówienie Ubera. I rozliczane w podobny sposób: w przypadku Ubera liczą się przejechane metry, a u nas przegadane sekundy — dodaje Ryś.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem