KrakSpot Business już 23 maja, rozpoczął się konkurs startupów

krakspot business juz 23 maja rozpoczal sie konkurs startupow
Udostępnij:
Zapraszamy na pierwszą odsłonę KrakSpot Business, czyli wydarzenia poświęconego biznesowi, przedsiębiorczości i startupom. Event odbędzie się 23 maja, a na uczestników tradycyjnie czekać będą świetne prelekcje przygotowane przez branżowych ekspertów i wartościowy networking.

Zapraszamy na pierwszą odsłonę KrakSpot Business, czyli wydarzenia poświęconego biznesowi, przedsiębiorczości i startupom. Event odbędzie się 23 maja, a na uczestników tradycyjnie czekać będą świetne prelekcje przygotowane przez branżowych ekspertów i wartościowy networking. Częścią wydarzenia będzie także duży konkurs startupów – przyjmowanie zgłoszeń już trwa, a do wygrania Nowy iPad, 1000 zł oraz usługa Fast PR Social Media Release.

KrakSpot to jeden z największych i najpopularniejszych barcampów w Polsce – każda edycja gromadzi ok. 250 osób.

Konkursowy formularz zgłoszeniowy można znaleźć na www.krakspot.pl/konkurs, warto śledzić też bieżące informacje na www.facebook.com/krakspot. Autorzy pięciu najlepszych projektów będą mieli okazję zaprezentować je na scenie podczas wydarzenia. Jury, złożone z przedsiębiorców i inwestorów (Jaromir Działo, Richard Lucas, Marek Przystaś i Michał Romanowski), wyłoni zwycięzcę, który otrzyma nagrody. Wszyscy jednak mogą liczyć na cenny feedback i możliwość spotkania się z praktykami i teoretykami biznesu.

Uczestnicy eventu będą mieli okazję wysłuchać wskazówek dotyczących tworzenia i prowadzenia udanego biznesu czy po prostu porozmawiać z ludźmi, którzy się na tym znają: inwestorami, przedsiębiorcami, Business Angels. To świetne miejsce na wypromowanie własnej firmy bądź startupu.

Partner Technologiczny wydarzenia: RCS (www.rcs2.pl).

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie i wydarzeniu – do zobaczenia w Krakowie 23 maja.

źródło: informacja prasowa