KrakSpot powraca!

krakspot powraca
Udostępnij:
Po dłuższej przerwie wraca barcamp KrakSpot. Organizatorzy jak zwykle przygotowali moc prelekcji oraz atrakcji towarzyszących.

Po dłuższej przerwie wraca barcamp KrakSpot. Organizatorzy jak zwykle przygotowali moc prelekcji oraz atrakcji towarzyszących.

Czternasta edycja KrakSpot odbędzie się już 7 marca w The Stage na ulicy Łobzowskiej 3 w Krakowie. Event zaczyna się o godzinie 19.00. Nie może zabraknąć tam wszystkich tych, którzy interesują się branżą biznesową, networkingiem czy też nowymi technologiami.

Uczestnicy będą mogli wysłuchać praktyków branży, usłyszeć wskazówki dotyczące tworzenia i prowadzenia biznesu a także w luźnej atmosferze porozmawiać w kuluarach z przedstawicielami branży, wymienić się doświadczeniami czy też nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Agenda spotkania:

1. Prezentacje pełnowymiarowe:

  • Ian Scarffe (GSEA, Binkplus.pl), Damian Słuja (BaseConnect) – „Lean Startup WTF”;
  • Andrzej Pawlikowski (Materialination) – „Druk 3D – Rewolucja przemysłowa”;
  • Jakub Krzych (Estimote, Inc.) opowie o Internet of Things.

2. Elevator pitch session:

  • 5-minutowe wystąpienia dotyczące tego, co dzieje się w branży – ciekawe projekty i pomysły, a wszystko to tuż przed Dniem Kobiet więc w roli prelegentek wyłącznie kobiety.

3. Networking.

  • rozmowy kuluarowe przy kuflu dobrego piwa, nowe znajomości, dyskusje na nie-tylko- branżowe tematy.

Jak zawsze nie zabraknie też zniżek na barze oraz tradycyjnej, darmowej pizzy dla uczestników. Będzie można zobaczyć też drukarkę 3D w akcji! Dodatkowo organizatorzy zaplanowali specjalną niespodziankę, ale o tym dowiecie się już na KrakSpocie!

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Brainly.com.

MamStartup jest patronem medialnym tego wydarzenia.

źródło: informacja prasowa