Kredytmarket.com w programie Campus Residency

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Fintech Kredytmarket.com, udzielający online kredytów dla mikroprzedsiębiorstw, został wybrany do prowadzonego przez Google programu Campus Residency.

Rezydenci programu mogą przez 6 miesięcy korzystać z bezpośredniego wsparcia mentorów i ekspertów Campusu i uczestniczyć w dedykowanych szkoleniach, mają także dostęp do globalnej sieci Google for Entrepreneurs. Program rozpoczyna się w czerwcu i pozwala Kredytmarketowi do końca roku pracować w darmowej przestrzeni Campus Warsaw.

– Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w gronie 10 startupów technologicznych z Europy Środkowo-Wschodniej, zakwalifikowanych przez Google do programu Campus Residency – mówi Aleksander Widera, założyciel i prezes Polskiej Platformy Kredytowej SA, operatora serwisu Kredytmarket.com. – Ten półroczny program akceleracyjny pozwoli nam osiągnąć wyższy poziom rozwoju naszego biznesu – dodaje.

Celem programu jest zidentyfikowanie trzech wyzwań, które czekają startupy na drodze do globalnego rozwoju. Monitorowane będą: wzrost przychodów, wzrost bazy klientów, otrzymane finansowanie i nowo powstałe miejsca pracy.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem