Kregielnia24 – polski system rezerwacji dla kręgielni

kregielnia24 polski system rezerwacji dla kregielni
Udostępnij:

Kregielnia24 to ogólnopolski system rezerwacji dla kręgielni, oferujący placówkom kompleksowy system do zarządzania rezerwacjami i dodatkowo umożliwiający graczom na rezerwację toru online w wybranej przez siebie kręgielni.

Pomysłodawcą i założycielem Kregielnia24 jest Tomasz Margalski, programista z wieloletnim komercyjnym doświadczeniem w dużych projektach, w głębi duszy przedsiębiorca. Jak sam przyznaje, pomysł na stworzenie systemu rezerwacji dla kręgielni był odpowiedzią na rosnący trend rezerwacji usług online.

Co oferuje Kregielnia24? Przede wszystkim umożliwia pracownikom kręgielni zarządzanie rezerwacjami (przyjmowanie rezerwacji, monitorowanie obłożenia, raporty) w łatwy i szybki sposób. Rezerwacje przyjmowane są przez całą dobę, a właściciel nie potrzebuje dodatkowej osoby zajmującej się odbieraniem telefonów i przyjmowaniem rezerwacji.

Dodatkowo, Kregielnia24 pozwala klientom na rezerwację toru online w wybranej przez siebie kręgielni – dzięki systemowi, gracze mają w jednym miejscu wszystkie kręgielnie z podglądem dostępnych terminów i możliwością natychmiastowej rezerwacji.

Aktualnie twórcy startupu pozyskują i wdrażają swoich pierwszych klientów, od których zbierają feedback dotyczący funkcjonalności serwisu. Co więcej, dzięki współpracy z Kręgielnią Avocado z Piotrkowa Trybunalskiego do systemu wprowadzono kilka dodatkowych funkcjonalności, jeszcze bardziej usprawniających pracę kręgielni.

Na dniach rusza kampania w social mediach startupu Kregielnia24, natomiast do końca 2019 roku twórcy chcą pozyskać 100 aktywnych klientów, dzięki którym będą mogli sfinansować swój dalszy rozwój w branży zarządzania rezerwacjami.