KROSS startuje z programem wynajmu rowerów dla firm

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

KROSS startuje z programem wynajmu rowerów dla firm

Udostępnij:

Bez korków, bez stresu i straty czasu na szukanie miejsca parkingowego, zdrowo, aktywnie i bezpiecznie. Pracownicy zatrudnieni w stołecznych firmach będą mogli skorzystać z nowoczesnych rowerów elektrycznych, lekkich rowerów miejskich i trekkingowych o podwyższonym standardzie. Polski KROSS, największy w kraju producent rowerów i jego nowa spółka KROSS Rental, uruchomili właśnie program wynajmu długoterminowego dla firm.

Zakorkowane ulice, ograniczenia wynikające z pandemii i sprzyjający okres letni sprawiły, że Polacy masowo zaczęli wybierać rower jako najlepszy i najbezpieczniejszy środek transportu. Zainteresowanie jednośladami jest o wiele większe niż w poprzednich latach. Rower stał się nie tylko jednym z najlepszych sposobów aktywności na świeżym powietrzu, ale również bezpiecznym środkiem na powrót pracowników do biur. Pracownicy wybranych warszawskich firm a w przyszłym roku także w innych polskich miastach, będą mogli korzystać z programu KROSS Rental.

– Nasz program skierowany jest do właścicieli firm, którzy chcą, aby ich pracownicy w sprawny, zdrowy i przede wszystkim bezpieczny sposób docierali do miejsca pracy. To doskonałe połączenie aktywności fizycznej i oszczędności czasu, bowiem w mieście droga door to door, często zajmuje tyle samo czasu co dojazd samochodem i poszukiwanie wolnego miejsca parkingowego – mówi Tomasz Kurzątowski, prezes KROSS Rental.

Program KROSS Rental, zamiast siłowni czy klubów fitness, będzie mógł być jednym z elementów systemu bonusów stosowanych przez firmy dla swoich pracowników. Pracodawcy będą mogli skorzystać z nowego programu w opcji abonamentowej. Czas trwania umów wyniesie 12, 24 lub 36 miesięcy. Usługa będzie wspierana przez profesjonalny serwis lub assistance, zapewnione przez operatora.

– Pracownicy firm, które przystąpią do programu będą mogli wybrać rower z naszej bardzo bogatej oferty. Mogą to być zarówno rowery elektryczne, jak również tradycyjne, nowoczesne i lekkie jednoślady miejskie i trekkingowe. Realizując ten program odpowiadamy na bardzo duże zainteresowanie rowerami w tym sezonie – mówi Zbigniew Sosnowski, prezes KROSS.

Nowy program będzie działać w wersji online. Pracodawcy, którzy chcą do niego dołączyć, mogą wysłać zgłoszenie przez stronę www.krossrental.pl i z pomocą konsultanta, dokonać wyboru najlepszej dla nich opcji. KROSS Rental dostarczy rowery do siedziby firmy a jej pracownicy będą mogli codziennie cieszyć się bezpieczną i aktywną podróżą do pracy.