KTG Pregnabit zadba o bezpieczeństwo ciężarnych mieszkanek Wrocławia

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

KTG Pregnabit zadba o bezpieczeństwo ciężarnych mieszkanek Wrocławia

Udostępnij:

Firma telemedyczna Nestmedic S.A. rozpoczyna współpracę z miastem Wrocław. Ciężarne kobiety zamieszkałe w tym mieście, będą mogły bezpłatnie wypożyczyć system do zdalnego monitorowania dobrostanu płodu – KTG Pregnabit.
Program pilotażowy potrwa 4 miesiące. W ramach umowy Nestmedic udostępnia KTG Pregnabit. Urządzenie telemedyczne pozwala na przeprowadzanie badania w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności wizyty w szpitalu. Usługa dostępna jest 24 h/7. Zapisy KTG są na bieżąco analizowane przez specjalistów Medycznego Centrum Telemonitoringu. Wykwalifikowany personel medyczny jest w stałym kontakcie z pacjentką i w przypadku nieprawidłowości w badaniu wdraża odpowiednie procedury, z wezwaniem karetki włącznie.

– Cieszymy się, że kolejne władze samorządowe zdecydowały się zadbać o bezpieczeństwo ciężarnych kobiet w swoim mieście. Liczymy, że  pilotażowy program, który przeprowadzamy obecnie z miastem Wrocław,  zapoczątkuje współpracę z innym miastami i przerodzi się w projekt ogólnopolski, którym zostaną objęte wszystkie kobiety – komentuje Jacek Gnich, prezes Nestmedic.

O wypożyczenie urządzenia KTG Pregnabit mogą ubiegać się kobiety w ciąży pojedynczej, po ukończeniu 32. tygodnia ciąży. Pierwszeństwo uczestnictwa w programie będą miały kobiety od 36. tygodnia ciąży.

 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem