Kto znalazł się w gronie KREATORÓW 2024? Po raz trzeci wyróżniamy najbardziej zasłużonych dla polskiej sceny startupowej

Dodane:

Przemysław Zieliński Przemysław Zieliński

Kreatorzy Polskiej Sceny Startupowej 2023/2024

Udostępnij:

Dwa lata temu ekscytowaliśmy się spektakularnymi rundami inwestycyjnymi oraz zagranicznymi sukcesami polskich spółek. Rok temu cieszyliśmy się z coraz intensywniejszego angażowania się korporacji w polski ekosystem startupów oraz z tego, że fundusze z Polski pozyskały na kolejne inwestycje ponad miliard złotych. A co najbardziej rozpalało nasze dyskusje przy wyborze tegorocznych Kreatorów?

O tym musicie przekonać się sami, zapoznając się z naszymi nominacjami. Naszymi, bo przygotowanymi wspólnie przez redakcję Mam Startup oraz PFR Ventures.

Poznaj KREATORÓW Polskiej Sceny Startupowej 2023/2024 > 

Już po raz trzeci chylimy czoła przed ludźmi, zespołami oraz inicjatywami czy wydarzeniami, które na rodzimym podwórku odbiły się najgłośniejszym echem. Chcemy, aby to echo rozeszło się jak najszerzej: sukcesy tych ludzi są znakomitą inspiracją i twardym dowodem na to, że można. Że się da. Że warto.

Dlatego zachęcamy: zapoznajcie się z naszymi nominacjami i dzielcie się nimi w swoich sieciach. Wzmacniajmy tę dobrą praktykę, aby o ciekawych, inspirujących i bezpiecznie dowiezionych projektach mówić z uznaniem i mówić śmiało.

Tegoroczne kategorie:

🥁 Wydarzenie roku
🌱 Odważny zasiew
🗺️ Rynkowa kartografia
💚 Zielony impact
🤝 Integracja społeczności
🏢 Organizacje i innowacje
📖 Wiedza open-source
🐺 Bootstrap
🦸 Pay it forward

Czytaj dalej >