Kulturalnie podczas Startup Sprint

kulturalnie podczas startup sprint
Udostępnij:
Kultura, jak to kultura na innowacje jest w pewien sposób odporna. Taki stan rzeczy zaczyna jednak ulegać pewnym zmianom. Cały proces przyśpieszą zapewne projekty i rozwiązania stworzone przez uczestników nadchodzącego Startup Sprint Kultura, który w dniach 22-24 czerwca odbędzie się w Poznaniu.

Kultura, jak to kultura na innowacje jest w pewien sposób odporna. Taki stan rzeczy zaczyna jednak ulegać pewnym zmianom. Cały proces przyśpieszą zapewne projekty i rozwiązania stworzone przez uczestników nadchodzącego Startup Sprint Kultura, który w dniach 22-24 czerwca odbędzie się w Poznaniu. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, komu zależy aby świat zmieniał się na lepsze.

Startup Sprint to cykl trzydniowych wydarzeń, podczas których uczestnicy opracowują produkty i usługi związane z tematem przewodnim wydarzenia. Od 22 do 24 czerwca uczestnicy w interdyscyplinarnych zespołach zajmą się szeroko pojętą kulturą. Trzeciego dnia przyjdzie czas na podsumowania i prezentację projektów przed potencjalnymi inwestorami. W opracowaniu rozwiązań tradycyjnie pomogą im mentorzy, dzieląc się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Na czyje wsparcie mogą liczyć tym razem?

Publikowane w Gazecie Wyborczej felietony Wojtka Orlińskiego zna niemal każdy. Reprezentowany przez niego sosób postrzegania popkultury będą mogli poznać bliżej uczestnicy Startup Sprint Kultura. Podobnie jak sposób, w jaki świat reklamy postrzega Irena Mrozek, autorka bloga zjadamyreklamy.pl. Do tego Zuch, czyli Maciej Mazurek, który swoją wizję świata przekłada na rysowaną rzeczywistość bloga zuch.blox.pl. Swoim doświadczeniem w świecie filmu podzieli się Borys Musielak z Filmaster. O świecie widzianym przez pryzmat kamery opowie również Błażej Szydzisz, członek teamu Poznań I Love You, którego filmy o Poznaniu skutecznie zarażają miłością do stolicy wielkopolski.

Ci, którzy już coś w kulturze zmieniają, połączą siły z tymi, którzy chcą spowodować więcej zmian. Jakie będą tego efekty? Dowiemy się już 24 czerwca, podczas prezentacji wszystkich, opracowanych podczas Startup Sprint Kultura projektów.

To już 6 wydarzenie z serii Startup Sprint – poprzednio tematami projektów były finanse, rolnictwo, sport, zdrowie i młodość. Udział w spotkaniu może wziąć każdy, kto ma chęć spróbować swoich sił w tworzeniu nowych rozwiązań. Uczestnictwo jest bezpłatne. Przy zgłoszeniach pobierana jest od uczestników zwrotna kaucja. Szczegóły wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na www.startupsprint.pl.

Organizatorem Startup Sprint jest LMS Invest - fundusz specjalizujący się w inwestycjach na wczesnym etapie działania przedsiębiorstw. Obszar zainteresowania LMS Invest stanowią firmy z szeroko rozumianego sektora nowych technologii ze szczególnym uwzględnieniem firm operujących w obszarze innowacji w obszarach marketingu i marketingowego wsparcia sprzedaży.

źródło: informacja prasowa