Kupuje.to – reaktywacja

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Dzisiaj oficjalnie rusza kupuje.to – najbardziej zaawansowana platforma f-commerce w Polsce. Jest to darmowa platforma aukcyjna, działająca w obrębie Facebooka.

Dzisiaj oficjalnie rusza kupuje.to – najbardziej zaawansowana platforma f-commerce w Polsce. Jest to darmowa platforma aukcyjna, działająca w obrębie Facebooka.


Została ona zaprojektowana z myślą o zapewnieniu kupującym oraz sprzedającym unikalnych funkcjonalności, między innymi:

  • brak opłat i prowizji za wystawianie i sprzedawanie przedmiotów
  • możliwość ustawienia czasu zakończenia aukcji
  • głęboka integracja z Facebookiem (wykorzystanie like’ów i share’ów do wsparcia kupna i sprzedaży)
  • wystawienie aukcji w 60 sekund
  • zaawansowany system powiadomień w aplikacji
  • wygodną i automatyczną lokalizację produktów (integracja z Google Maps)
  • wyszukiwanie głosowe (dla Chrome)

Działanie serwisu w praktyce prezentuje film dostępny na stronie blog.kupuje.to. Można tam znaleźć również opis najważniejszych funkcjonalności oraz informację o konkursie promującym kupuje.to.

Projekt kupuje.to powstał w spółce D&L Technology z Zabierzowa (miejscowość pod Krakowem). Zespołem kieruje Łukasz Korycki. Celem D&L Technology jest popularyzacja e- i f-commerce w Polsce – są to obszary zainteresowania spółki, jak i każdego z pracowników. Pierwszy z projektów spółki – sklepy internetowe Tradoro – realizuje ideę e-commerce, pozwalając m.in. założyć sklep internetowy, zintegrować go z innymi platformami sprzedażowymi oraz dostosować jego wygląd do osobistych preferencji bez posiadania umiejętności programistycznych. Tutaj pojawia się miejsce dla kupuje.to, które ma za zadanie stworzyć f-commerce z prawdziwego zdarzenia w naszym kraju, jednocześnie integrując się z dotychczasową bazą sklepów opartych na platformie Tradoro.

Dzięki kupuje.to każda osoba posiadająca konto na Facebooku może sprzedawać i kupować bez wychodzenia z niego. Dla osób prywatnych kupuje.to pozostaje całkowicie bezpłatne, a dla przedsiębiorców, którzy chcą sprzedawać wiele produktów jednocześnie, istnieją dwa wyjścia – całkowicie darmowe wystawianie nie więcej niż 30 aukcji na raz (ogólna liczba aukcji nie jest ograniczona), lub skorzystanie z panelu sklepów internetowych Tradoro – oferuje on wygodne zarządzanie większą ilością jednoczesnych aukcji w kupuje.to. Tradoro oferuje 14 dni bezpłatnego testowania panelu, po których można wykupić abonament (zaczynający się od 30 PLN miesięcznie dla 200 produktów) lub zrezygnować z usługi.

Wierzymy, że takie rozwiązanie pozwoli wszystkim użytkownikom kupuje.to na komfortowe korzystanie z f-commerce. Możliwość wystawiania 30 aukcji na raz nie powinna ograniczać osób prywatnych w korzystaniu z kupuje.to, zaś przedsiębiorcom i sklepom internetowym pozostawiamy dwa wyjścia – całkowicie bezpłatne korzystanie do 30 aukcji na raz, lub wspomniany panel wspierający zarządzanie rozbudowaną sprzedażą.

źródło: informacja prasowa