Kurasiński, Kraus, Rajch, Wojciechowski, Gontarek 26 marca na EastCampie

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Już 26 marca odbędzie się kolejne spotkanie branży internetowej – EastCamp. Wydarzenie odbywa się cyklicznie już od dwóch lat gromadząc przedstawicieli Białostockiego środowiska branży internetowej. Każde ze spotkań to blisko 150 osób zainteresowanych tematyką internetu.

Już 26 marca odbędzie się kolejne spotkanie branży internetowej – EastCamp. Wydarzenie odbywa się cyklicznie już od dwóch lat gromadząc przedstawicieli Białostockiego środowiska branży internetowej. Każde ze spotkań to blisko 150 osób zainteresowanych tematyką internetu.

Wśród odbiorców znajdują się przede wszystkim przedsiębiorcy (właściciele startupów, sklepów internetowych itd), pracownicy agencji interaktywnych, przedstawiciele środowiska akademickiego, a także studenci i osoby traktujące poruszane zagadnienia czysto hobbystycznie.

EastCamp od początku charakteryzuje się luźną formułą. Uczestnicy mają pełną swobodę wypowiedzi, a możliwość rozmowy z prelegentem umożliwia pełne zgłębienie poruszonego tematu.

Wartość jaką niosą spotkania jest zauważana przez lokalny biznes który stara się je aktywnie wspierać. Stałym sponsorem inicjatywy jest Grupa Biznes Polska, a od marca do grona firm wspierających dołącza inkubator technologiczny XevinLab. Każde spotkanie kończy się networkingiem przy darmowej pizzy, podczas którego nawiązywane są kontakty i znajomości. Networking daje namacalne efekty – w ciągu 2 lat uczestnicy zrealizowali wspólnie kilka projektów internetowych.

Prelegentami będą:

  • Michał Kraus – Ma blisko 10 lat doświadczenia w działaniach i zarządzaniu obszarem PR i Marketingu. Od 2011 roku związany jest z Empathy – Internet Software House jako PR&Marketing Manager. Po utworzeniu Grupy Unity objął stanowisko Dyrektora ds. PR i marketingu i odpowiedzialność za tworzenie i realizację strategii PR i marketingowej dla marek Grupy: Contium, Empathy oraz Internet Designers, a także koordynację działań w ramach Akademii Unity.
  • Artur Kurasiński – Założyciel agencji konsultingowo-kreatywnej (REVOLVER) nastawionej na działania w obszarze nowych mediów ze szczególnym naciskiem na social media i mobile. Artur w 1999 roku założył jeden z pierwszych w Polsce serwis muzyczny Nuta.pl, który został kupiony przez Prokom Software. Od tego czasu współtworzył i pomagał w starcie wielu biznesów internetowych. W 2012 stworzył dwie szkoły „Digital Frontier„ (tworzenia gier) oraz „App Academy„ (tworzenia aplikacji mobilnych). Mentor na imprezach z cyklu Seedcamp, Labstar, DemoCamp, Intel Challenge, i StartupFest. Częsty gość i panelista branżowych spotkań.
  • Sławek Rajch: Trener, wykładowca, gadacz, nawijacz, kaznodzieja. Historyk literatury średniowiecza. Wieloletni trener Grupy Allegro. Prowadzi szkolenia dla Onet.pl Jako wykładowca kontraktowy pracował dla Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu.
  • Mariusz Wesołowski: Doświadczenie zdobył w Grupie Allegro. Stworzył i koordynował projekt Edukacyjnych Spotkań Allegro, w którym prowadził wykłady i warsztaty. Na wolnym rynku nie stroni od dużych klientów. Zaufały mu firmy takie, jak: Onet, Agora czy EduInvest. Z doradztwa korzystał Lidl Polska, a obecnie Raben Group.
  • Kris Gontarek – 14 lat doświadczenia w tworzeniu i zarządzaniu projektami internetowymi. Współtwórca Dziennika Internautów popularnej elektronicznej gazety dedykowanej użytkownikom internetu i społecznościom jakie tworzą. Mentor wielu imprez branży internetowej.
  • Krystian Gontarek – Ma dopiero 11 lat, a już wymyślił startup GameTeller.net i dostał za niego nagrodę. Poprowadził w szkole warsztaty dla dzieci, a ostatnio był prelegentem na branżowej konferencji InternetBeta 2012. Jak twierdzą starsi koledzy, Krystian Gontarek – najmłodszy startupowiec w Polsce swoją prezentacją „powalił na kolana”. Zobacz:

Spotkanie odbywa się w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku, która ugości nas na auli w budynku D (ul. Zwycięstwa 14/3). Uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne jednak wymagana jest rejestracja: http://www.eastcamp21.evenea.pl/

źródło: informacja prasowa