Kwietniowe spotkanie networkingowe „Zaprzyjaźnij się z mediami”

kwietniowe spotkanie networkingowe zaprzyjaznij sie z mediami
Udostępnij:
22 kwietnia inkubator Starter zaprasza na spotkanie networkingowe, podczas którego znany dziennikarz i prezenter Sławomir Siezieniewski opowie o tym w jaki sposób kontaktować się z mediami, żeby wzbudzić ich ciekawość.

22 kwietnia inkubator Starter zaprasza na spotkanie networkingowe, podczas którego znany dziennikarz i prezenter Sławomir Siezieniewski opowie o tym w jaki sposób kontaktować się z mediami, żeby wzbudzić ich ciekawość. Po prelekcji uczestnicy, jak zwykle będą mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe w trakcie sesji networkingowej.

Podczas kwietniowego Creative Morning Sławomir Siezieniewski - dziennikarz, prezenter, publicysta TVP z 15-letnim stażem, związany m.in. z „Wiadomościami”, „W centrum uwagi”, „Kurierem”, a obecnie TVP Info i gdańskim programem informacyjnym „Panorama”, opowie o tym, jakich rzeczy należy unikać w kontaktach z dziennikarzami i jak się komunikować, żeby wzbudzić u nich zainteresowanie. „Na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zaistnieć w mediach i szukają skutecznego sposobu na promocję swojego biznesu” mówi Anna Osińska z inkubatora Starter. Po prelekcji, standardowo rozpocznie się sesja networkingowa, w trakcie której uczestnicy będą mieli okazję nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Ilość miejsc jest ograniczona, więc organizator zachęca do jak najszybszego zapisania się na spotkanie. Szczegóły: http://inkubatorstarter.pl/pl/strona-glowna/creative-morning-zaprzyjaznij-sie-z-mediami.html

Plan spotkania networkingowego:

  • 8.50 – 9.00 – Rejestracja uczestników
  • 9.00 – 10.00 – Sławomir Siezieniewski „Zaprzyjaźnij się z mediami”
  • 10.00 – 10.30 – Przedstawianie się uczestników spotkania
  • 10.30 – 11.30 – Networking i nieformalne rozmowy kuluarowe
  • 11.30 – ……. – Nieformalne rozmowy kuluarowe Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

O prelegencie:

Sławomir Siezieniewski

Prezenter Serwisu informacyjnego TVP Info

Dziennikarz, prezenter, publicysta TVP z 15-letnim stażem, związany m.in. z „Wiadomościami”, „W centrum uwagi”, „Kurierem”, a obecnie TVP Info i gdańskim programem informacyjnym „Panorama”.

Uczestniczył, także jako organizator, w największych przedsięwzięciach telewizyjnych, m.in. relacjach z Igrzysk Olimpijskich, wizyt papieża, wyborach parlamentarnych i prezydenckich. Wspólnie z BBC przygotowywał cykl programów o Polakach na emigracji. Ma za sobą staż w Voice of America w Waszyngtonie. Współpracował również z innymi mediami: w Radiu Plus miał cykl programów o tematyce społecznej, w „Dzienniku Bałtyckim” pisał felietony o tematyce społeczno-gospodarczej, a w magazynie „Mediatrand” o show-biznesie.

Projekt realizowany w ramach Programu dla Europy Środkowej i współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.