Leap – udowodnij, kto jest tu najlepszy

leap udowodnij kto jest tu najlepszy
Udostępnij:
Stwórz wyzwanie, zaproś do niego swoich znajomych, dziel się zdjęciami, zdobywaj punkty i pochwal się światu, kto jest tu najlepszy – to cztery kroki opisujące interakcję z aplikacją Leap. Rzucanie wyzwań staje się coraz łatwiejsze.

Stwórz wyzwanie, zaproś do niego swoich znajomych, dziel się zdjęciami, zdobywaj punkty i pochwal się światu kto jest tu najlepszy – to cztery kroki opisujące interakcję z aplikacją Leap. Rzucanie wyzwań staje się coraz łatwiejsze.

Założeniem twórców aplikacji Leap było stworzenie narzędzia do rzucania wyzwań naszym znajomym oraz dzielenia się postępami, które motywują innych uczestników do działania. Ci wszyscy, którzy nie mają pomysłu na autorskie wyzwanie mogą skorzystać z tych przygotowanych przez twórców aplikacji. Po wprowadzeniu krótkiego opisu i dodaniu zdjęcia, przystępujemy do zapraszania znajomych, bez których wyzwanie nie ma sensu. Podczas wyznaczonego przez nas okresu trwania konkursu uczestnicy mają możliwość podglądu rankingu.

Co ciekawe, startup dawniej nosił nazwę Weallthy i w jego pierwotnej wersji rzucane wyzwania miały dotyczyć tematyki zdrowotnej. Twórcy aplikacji zauważyli jednak, że ludzie chętnie wykraczali poza ten zakres, dobrze się przy tym bawiąc.

Startup powstał przy pomocy akceleratora The Brandery z Cincinnati.

źródło: techcocktail.com