Lekarstwo na nudne randkowanie

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

W dobie prawdziwego boom-u na randkowanie mobilne, a co za tym idzie wyrastających jak grzyby po deszczu aplikacji randkowych na nasze smartfony, dochodzę do jednego wniosku: wieje nudą. Wszystko jest wtórne, pozbawione emocji, zabawy, a w efekcie po jakimś czasie staje się rutyną. W skrajnym wypadku rutyną sprowadzoną do ruchu kciukiem w prawo lub w lewo. 

„Czy da się coś z tym zrobić?” – zapytał jeden z uczestników warsztatów Startup Weekend w Londynie. To pytanie zaintrygowało grupę znajomych z Trójmiasta, którzy również brali udział w tych warsztatach. Dziś, po wielu miesiącach pracy nad rozwiązaniem tego problemu, aplikacja Elimi jest gotowa.

Wyobraź sobie, że masz ochotę wyjść potańczyć. Niestety wszyscy Twoi znajomi wolą obejrzeć kolejną część ‘Niezniszczalnych’ w kinie. Idealnym rozwiązaniem byłoby poznanie kogoś nowego, kogoś kto Cię zaskoczy. Kogoś zupełnie spoza Twojej rzeczywistości. Wystarczy, że założysz grę w Elimi i przygotujesz takie pytania, aby skusić przystojniaka lubiącego taniec. Nic prostszego!

„Elimi to zabawa z flirtem w tle” – mówi Adam Łabędzki, CEO Elimi. „Wróciliśmy do źródeł relacji damsko-męskich. Dziewczynom przywracamy należną im uwagę, a chłopakom możliwość swobodnego wyrażenia siebie i walki o względy płci pięknej” – dodaje.

Całość przybiera formę intrygującej gry, gdzie dziewczyna przygotowuje zadania dla chłopaków, a ci zdobywają ją wykazując się swoją kreatywnością w odpowiedziach. Ona po każdym zadaniu eliminuje tego, który wypadł najgorzej na tle konkurencji.  Gra może składać się maksymalnie z 3 zadań, po których zostaje „ten jedyny”. Nagrodą dla niego jest możliwość kontaktu z dziewczyną poprzez czat.

Taka forma flirtu daje wymierne korzyści. Obu stronom podczas całej zabawy towarzyszy uśmiech na twarzy. Obydwoje dowiadują się o sobie więcej niż z jakiegokolwiek profilu na portalu randkowym. Co najważniejsze po zakończonej grze, przed podjęciem rozmowy dysponują tzw. icebreaker-ami ułatwiającymi i umilającymi kontakt.

Czy apka Elimi przełamie nudę w sferze randek mobilnych? Już to zrobiła! Grupie kolegów z Trójmiasto udało się stworzyć rozwiązanie na problem dotykający wielu z nas.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na telefony Android (Google Play), iPhone (Apple App Store) oraz najnowsze Blackberry i Kindle (Amazon App Store).