Lendi otwiera 10 placówkę pośrednictwa finansowego i liczy już 160 ekspertów kredytowych

Udostępnij:
Lendi, spółka należąca do notowanej na GPW Grupy MZN Property, właśnie otworzyła w Białymstoku dziesiątą placówkę. Plan na ten rok zakłada otwarcie łącznie kilkudziesięciu punktów, które będą istotnym elementem rozwoju oferty i dostępności Lendi.


Rozwój sieci franczyzowej będzie głównym elementem wzrostu wyników segmentu finansowego MZN Property w bieżącym roku. Spółka zamierza posiadać kilkadziesiąt placówek franczyzowych na koniec 2019 r. Dodatkowo Lendi równolegle rozwija platformę Ekspert Kredytowy Online (EKO), dostępną pod adresem www.morizon.pl/finanse, na którą jeszcze w tym roku trafią kredyty gotówkowe. Narzędzie istotnie skraca i upraszcza cały proces pozyskiwania kredytu, przenosząc go, prawie w całości, do Internetu.

– Jestem dumny z otwarcia mojej placówki pod szyldem Lendi w Białymstoku. Do współpracy przekonało mnie bogate portfolio produktów finansowych, współpraca z największymi bankami oraz dostęp do oprogramowania ułatwiającego i przyspieszającego proces kredytowy. Lendi to także wiarygodny partner w biznesie, dzięki współpracy z Morizon.pl ma bezpośredni dostęp do osób poszukujących nieruchomości i jej finansowania  – komentuje Tomasz Iwaszkiewicz, dyrektor placówki Lendi w Białymstoku.

Lendi jest częścią giełdowej MZN Property, która jest właścicielem Morizon.pl – największego i drugiego najpopularniejszego serwisu nieruchomościowego na rynku, który jest istotnym źródłem klientów zainteresowanych pozyskaniem finansowania na zakup lub remont nieruchomości.

– Żeby zostać franczyzobiorcą Lendi nie trzeba posiadać dużego kapitału. Chcąc prowadzić własne biuro o powierzchni ok. 20 m2 z dwoma stanowiskami dla pracowników, wystarczy tylko 10 tys. zł. Naszym franczyzobiorcom zapewniamy m.in. pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych, dostęp do unikalnego systemu obsługi klientów i sprzedaży, a także pomoc w wyborze najlepszej lokalizacji  – dodaje Paweł Podgórski, Dyrektor ds. rozwoju sieci sprzedaży.

Lendi w swojej ofercie posiada kredyty hipoteczne, gotówkowe i firmowe z oferty 12 banków.  Kluczową przewagą franczyzy pod marką Lendi jest szeroki zakres oferty oraz unikalne rozwiązania technologiczne, które upraszczają proces kredytowania i umożliwiają szybki dostęp do rzeczywistej oferty banków. Poza placówkami franczyzowymi Lendi współpracuje z 160 ekspertami kredytowymi.