Let Me Pay – mobilne prezenty i mikropłatności

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Let Me Pay to pierwszy portal, który łączy zalety platformy lojalnościowej online z portalem społecznościowym. Zasada jest prosta – zagospodarować potencjał relacji między użytkownikami i otworzyć nowe kanały dotarcia do konsumentów z ofertą reklamodawców.

Let Me Pay to pierwszy portal, który łączy zalety platformy lojalnościowej online z portalem społecznościowym. Zasada jest prosta – zagospodarować potencjał relacji między użytkownikami i otworzyć nowe kanały dotarcia do konsumentów z ofertą reklamodawców. Wszystko to za pomocą mobilnych prezentów i mikropłatności.

W ostatnich dniach świat obiegła wiadomość, że Facebook wprowadza nowe narzędzie pozwalające użytkownikom na przesyłanie sobie prezentów. Upominek opłacany przez obdarowującego trafia po kilku dniach pod drzwi odbiorcy, a od każdej transakcji Facebook pobiera procent jej wartości. Nic nowego, bo polscy konsumenci już teraz mają taką możliwość dzięki serwisowi Let Me Pay i do tego bez opłat.

Let Me Pay jest platformą społecznościową dedykowaną prowadzeniu multimedialnych, targetowanych kampanii reklamowych z wykorzystaniem mobilnych prezentów i mikropłatności. Użytkownicy serwisu mogą wysyłać swoim znajomym mobilne prezenty wybrane z katalogu reklamowanych marek współpracujących z Let Me Pay. Mobilny prezent jest przesyłany wirtualnie jako reklama online wraz z przelewem pieniędzy na indywidualne konto odbiorcy, aby umożliwić mu zakup reklamowanego produktu w świecie rzeczywistym.

Platforma Let Me Pay udostępnia reklamodawcom narzędzia do prowadzenia sponsorowanych kampanii reklamowych i programów lojalnościowych na odległość. Konsumenci wyłonieni na podstawie kryteriów ustalonych przez reklamodawców lub wskazani przez nich bezpośrednio, także za pomocą email lub telefonu komórkowego, są obdarowywani mobilnymi prezentami o niewielkiej wartości zgodnie z obraną strategią lojalnościową. System pozwala na prowadzenie kampanii masowych adresowanych do dużej liczby odbiorców jednocześnie. Każdemu sponsoringowi towarzyszy reklama ujawniająca sponsora-reklamodawcę, która buduje jego pozytywny wizerunek w oczach konsumenta. Łatwa integracja platformy z zewnętrznymi systemami lojalnościowymi dodaje nową możliwość odbierania nagród jako mobilnych prezentów czy skomponowania atrakcyjnej oferty cross sellingu, a jednocześnie zmniejsza koszty logistyki typowej dla tradycyjnych programów.

Let Me Pay wykorzystuje modne trendy w marketingu społecznościowym, aby dotrzeć z ofertą produktową i promocją marek do szerokiego grona odbiorców. Platforma udostępnia reklamodawcom narzędzie do analizy fanpage’y na Facebook’u, które na bieżąco tworzy statystyki aktywności i umożliwia nagradzanie wyróżniających się fanów mobilnymi prezentami, aby skuteczniej przyciągać uwagę użytkowników i animować dyskusję. Serwis Let Me Pay wspiera prowadzenie konkursów konsumenckich z natychmiastową nagrodą i umożliwia generowanie kuponów prezentowych, które można wykorzystać w każdym popularnym serwisie typu social media.

Let Me Pay świadczy innowacyjne usługi w zakresie reklamy online i mobilnych płatności, które są odpowiedzią na rosnące wymagania reklamodawców zainteresowanych nowoczesnym marketingiem i social media. Firma nieustannie rozszerza swoją ofertę, aby jak najlepiej wpisywać się w aktualne trendy i poprawiać jakość życia konsumentów.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem