LG wypuszcza nowe smartfony z serii K

Dodane:

Agata Ruszkowska Agata Ruszkowska

LG wypuszcza nowe smartfony z serii K

Udostępnij:

Modele LG K52 i LG K42 mają podbić rynek przede wszystkim dzięki stylowemu wzornictwu.

Marka LG wypuszcza dwa nowe modele, które mają przyciągać swoim designem. LG K42 to model, w którym tył zdobi oryginalny, mieniący się barwami, motyw fal, natomiast powłoka UV chroni urządzenie przed zarysowaniami, zyskując dzięki temu jeszcze ciekawszy wygląd. Z kolei nowoczesne, matowe wykończenie LG K52 niweluje pozostawianie odcisków palców.

LG K52

Oprócz przednich aparatów fotograficznych nowe smartfony serii K mają z tyłu cztery wysokiej jakości obiektywy (standardowy, ultra szeroki, makro i portretowy). Dzięki nim można wykonywać zdjęcia na poziomie porównywalnym z dużo droższymi urządzeniami. LG K52 został wyposażony w główny aparat fotograficzny o rozdzielczości 48 MP, który zapewnia wyraziste fotografie i szczegółowe filmy. Model K42 wyposażono w obiektyw główny o rozdzielczości 13 MP. Obiektywy Macro, znajdujące się w K52 i K42 umożliwiają pokazanie każdej rzeczy w najdrobniejszym szczególe, bez używania opcji powiększania.

LG K42

Wydajność najnowszych smartfonów LG serii K oparta została na solidnych, niezawodnych podstawach. Bateria o pojemności 4 000 mAh sprawia, że można dłużej tworzyć i oglądać treści poza domem. Już tradycyjnie mocna konstrukcja urządzeń spełnia rygorystyczne amerykańskie standardy wojskowe MIL-STD-810G*, co gwarantuje trwałość niezbędną podczas codziennego użytkowania.

Modele LG K52 i LG K42 będą dostępne w Europie od przyszłego miesiąca.