Licealisto! 23 września dowiesz się co to startup i w jaki sposób zostać swoim własnym szefem

Dodane: 13.09.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Stowarzyszenie Future is coming postanowiło postawić na młodych ludzi. Dlatego też organizowana przez nie konferencja adresowana jest głównie do uczniów szkół średnich. Ma to na celu jak największe zmotywowanie młodych ludzi do działania. Wydarzenie trwało będzie od godziny 10 do 15.

Tegorocznym miejscem eventu, podobnie jak w poprzednich latach, będzie audytorium Zakładu Farmaceutycznego Polpharma S.A. w Starogardzie Gdańskim. Konferencja będzie miała formę krótkich prelekcji, w których zawarte będzie wszystko o Start-upach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, więc wszyscy zainteresowani są mile widziani. 

Wśród naszych prelegentów  pojawią się m.in.:  Kamil Sabatowski (praktycy.pl), Michał Sas (SGP Legal), Krzysztof Moszyk (3camp), Jan Kamiński (Footsteps), Michał Tomczyk (Spontap), Piotr Grodzki (Speednet), Maciek Cichocki (Mogę Móc), Michał Kordaczuk (Dentons), Zespół BreakBox Lab.

Organizatorzy są pełni energii i wiary, że organizowana przez nich konferencja ułatwi młodym ludziom start w życiu i przełamie strach przed własną przedsiębiorczością. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie! 

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem