LifeKraze – rusz się!

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Szukasz motywacji do odejścia od komputera? Chcesz spędzać więcej czasu poza domem? Sięgnij po aplikację LifeKraze, a zostaniesz jeszcze za to sowicie nagrodzony! Dowiedz się jak działa LifeKraze, czyli aplikacja która zmieni Twoje życie.

Szukasz motywacji do odejścia od komputera? Chcesz spędzać więcej czasu poza domem? Sięgnij po aplikację LifeKraze, a zostaniesz jeszcze za to sowicie nagrodzony! Dowiedz się jak działa LifeKraze, czyli aplikacja która zmieni Twoje życie.

fot. Fotolia

Jeśli Twitter pokazuje to co mówisz, Facebook prezentuje to kim jesteś, to LifeKraze pokazuje to co robisz.- tak w skrócie wyjaśnił ideę startupu LifeKraze jeden z jego pomysłodawców, Jonathan Yagel w wywiadzie dla TheNextWeb. Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od jej pobrania na nasze urządzenie mobilne. Pierwszym krokiem jest dokonanie szybkiej rejestracji. Pomysłodawcy udostępnili nam trzy sposoby założenia profilu w LifeKraze i są to: połączenie konta z Facebooka, połączenie konta z Twittera, bądź rejestracja za pomocą adresu e-mail. Gdy już potwierdziliśmy naszą wiarygodność możemy przejść do corowej funkcjonalności aplikacji, czyli… dzielenia się tym co dzisiaj pożytecznego dla siebie zrobiliśmy.

Za każde przedsięwzięcie związane z jakąkolwiek aktywnością fizyczną otrzymamy punkty, które przyznawać mogą również nasi znajomi. Wystarczy, że opublikujemy post (o maksymalnej długości 160 znaków) np. z informacją o tym, że wieczorem biegaliśmy w parku. Każdy z naszych znajomych otrzymuje od LifeKraze 300 punktów, które może wydać właśnie na nagradzanie swoich znajomych. Cała zabawa polega na tym, że odpowiednią ilość punktów możemy wymienić na nagrody. LifeKraze nawiązał współpracę z takimi markami jak The North Face, Men’s Health i Prana, dzięki czemu punkty możemy wymienić na produkty partnerów. Możemy również zamienić je na pieniądze, które zostaną przekazane organizacji DonorsChoose.org.

Oprócz motywowania znajomych punktami, możemy komentować ich osiągnięcia i dawać im popularne 'piątki’, czyli High Five! Dawniej LifeKraze był dostępny wyłącznie jako aplikacja webowa. Dzisiaj możemy korzystać z niej również na urządzeniach mobilnych za darmo pobierając aplikację dostępną na system iOS oraz Android. Startup od początku istnienia otrzymał 1,25 miliona dolarów na rozwój .

źródło: thenextweb.com

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem