Lime zachęca do udziału w wyborach i oferuje darmowe przejazdy dla użytkowników w dniu głosowania

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Lime zachęca do udziału w wyborach i oferuje darmowe przejazdy dla użytkowników w dniu głosowania

Udostępnij:

Lime stanowi integralną część miast europejskich i promuje odpowiedzialną postawę wśród ich mieszkańców. Z tego względu w najbliższą niedzielę 13 października 2019 r. firma zaoferuje wyborcom możliwość odbycia nieodpłatnego przejazdu hulajnogą Lime, dostępnego po wpisaniu kodu: JADENAWYBORY
Lime zachęca do odwiedzenia lokali wyborczych w trakcie wyborów do Sejmu i Senatu, odbywających się w najbliższą niedzielę 13 października. Z tej okazji firma udostępnia wszystkim mieszkańcom Warszawy, Wrocławia i Poznania promocyjny kod uprawniający ich do odbycia darmowego przejazdu do 10 złotych (14 minut). Aby skorzystać z promocji należy wpisać w aplikacji promocyjny kod: JADENAWYBORY, który będzie ważny w dniu 13 października od 6:00 do końca dnia.

Po raz kolejny w tym roku zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach i oferujemy użytkownikom Lime komfortowy sposób dotarcia do lokali wyborczych. Jako Lime wspieramy odpowiedzialne postawy obywatelskie, dlatego chcemy dać mieszkańcom polskich miast dodatkową zachętę do wyjścia z domu i udania się do lokalu wyborczego. – podkreśla Paulina Mróz, Dyrektor Lime w Polsce, Czechach i na Węgrzech.

Sposób użytkowania przestrzeni miejskiej powinien uwzględniać kwestie bezpieczeństwa oraz zasady odpowiedzialnego wykorzystania hulajnóg. Poruszając się urządzeniami Lime w dniu wyborów należy pamiętać o dostosowaniu prędkości do aktualnych warunków atmosferycznych oraz stanu infrastruktury, a także zwrócić szczególną uwagę na pozostałych użytkowników dróg i chodników. Dodatkowo ważne jest, aby hulajnogi zostały zaparkowane w prawidłowy sposób, nie blokując chodników, przejść dla pieszych, dojścia na przystanki czy stojaków na rowery.

Więcej informacji o firmie Lime

Usługi Lime stanowią integralną część życia wielu miast w Europie. Od Paryża przez Warszawę, Budapeszt i Berlin, jako firma zmieniamy sposób poruszania się w przestrzeni miejskiej. Zbliżamy mieszkańców miast do ich otoczenia w bardziej zrównoważony i przyjazny sposób, sprzyjający społecznemu włączeniu. Bliska współpraca z lokalnymi społecznościami i przedstawicielami władz w Europie umożliwia nam tworzenie nowej kultury współdzielonej mikromobilności i dostarczanie rozwiązań odpowiadających na potrzeby związane z życiem w mieście. Swoje usługi świadczymy w ponad 40 miastach w 19 krajach w Europie. Więcej informacji na ten temat dostępne jest na stronie:https://www.li.me/

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem