Lingoal HD – nowa wersja przeglądarki do nauki angielskiego na iPada

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

W Apple App Store pojawiła się Lingoal HD – przeglądarka do nauki angielskiego na iPada. Jest ona rozszerzeniem Lingoal w wersji na Phone’a, która daje możliwość przeglądania stron www na dużym ekranie.

W Apple App Store pojawiła się Lingoal HD – przeglądarka do nauki angielskiego na iPada. Jest ona rozszerzeniem Lingoal w wersji na Phone’a, która daje możliwość przeglądania stron www na dużym ekranie.

Stworzenie Lingoal w wersji dedykowanej na iPada, było jedną z najczęściej pojawiających się próśb ze strony obecnych użytkowników przeglądarki. Jest ich obecnie na świecie ponad 600 tys., bo właśnie tyle razy aplikacja Lingoal została pobrana z Apple App Store od momentu wprowadzenia jej na rynek 5 miesięcy temu. Z tego powodu szwedzka firma Brainglass, która  stworzyła aplikację, zdecydowała się na przygotowanie programu w wersji dostosowanej do formatu iPada. Główne cechy programu w wersji na iPada to nadal: – Możliwość przeglądania anglojęzycznych stron w Lingoal i dotknięcia każdego nieznanego nam słówka, żeby natychmiast zobaczyć jego tłumaczenie i posłuchać wymowy. Przeglądarka została wyposażona w słownik liczący ponad 138 tys. haseł w języku angielskim i dodatkowo 16 różnych słowników dwujęzycznych (w tym słownik angielsko-polski);- Możliwość natychmiastowego zapisania każdego ze sprawdzanych słówek do Modułu Nauki i stworzenia na podstawie tego słówka ćwiczeń umożliwiających jego zapamiętanie.

Korzystanie z Lingoal HD na iPadzie zapewni naszym użytkownikom jeszcze większy komfort czytania i surfowania po internecie. W tym czasie mogą też sprawdzać znaczenie nieznanych im słów i zapisywać je do późniejszej nauki. Następnie mogą oni uruchomić Lingoal na swoim iPhonie w dowolnym miejscu i pasującym im czasie, i uczyć się zapisanych wcześniej słówek. Jest to możliwe dzięki pełnej synchronizacji Lingoal i Lingoal HD – powiedział Niss Jonas Carlsson, CEO firmy Brainglass. Synchronizacja Lingoal HD z Lingoal na iPhone jest możliwa dzięki niedawno wprowadzonemu do App Store uaktualnieniu programu do wersji 1.3. Inną ważną zmianą w Lingoal 1.3 jest spolszczony interfejs użytkownika.Wybrane opinie użytkowników z całego świata na temat Lingoal: – Aplikacja niesamowita, to prawda. Ale proszę zróbcie ją też na iPada! – Natalia- Bardzo przydatna aplikacja. Pomysł świetny oraz ładne wykonanie. Liczę na rozwinięcie aplikacji na więcej języków, wówczas to będzie 'must have’ na iphone’a/ipada – Sousukkke- Bardzo fajna aplikacja! Pomaga poprawić słownictwo, bardzo wygodne ćwiczenia na zapamiętywanie słów. Tak więc dla tych, którzy mają kłopoty ze słownictwa, jak ja, polecam! 5+ – Alina_fly Lingoal HD będzie dostępny do pobrania w Apple App Store za jednorazową opłatę w wysokości 10 euro. Taniej, bo tylko za 1 euro, można kupić Lingoal HD w ciągu pierwszego tygodnia od momentu zatwierdzeniu aplikacji w App Store. Aplikację Lingoal HD można zainstalować na iPadzie z systemem operacyjnym iOS 5.0+. Jeśli korzystamy z darmowego planu abonamentowego Lingoal, możemy na aplikacji zachować i stworzyć ćwiczenia dla 20 słów. Jeśli osiągniemy ten limit, możemy usunąć wcześniej zapisane słowa, aby nadal móc korzystać z programu za darmo. Istnieje także możliwość zwiększania darmowego limitu słów o 5 kolejnych – za każdego znajomego z Facebooka, który przyjmie nasze zaproszenie do korzystania z przeglądarki. Korzystanie z wersji bez limitów kosztuje 4,99 euro na miesiąc, 9,99 euro na pół roku lub 29,99 euro na rok. Poprzednia wersja Lingoal osiągnęła pozycję nr 1 w kategorii darmowych aplikacji edukacyjnych w Apple App Store w Polsce zaledwie w 2 tygodnie od momentu pojawienia się na rynku. Aplikacja znajduje się na też na szczytach rankingów popularności w innych krajach – np. w Rosji to nr 2 wśród darmowych aplikacji edukacyjnych na urządzenia z systemem iOS. Zobacz film pokazujący sposób korzystania z Lingoal na iPadzie: http://youtu.be/gG7n779HFRM. Pobierz Lingoal HD: http://bit.ly/10beK1R.Pobierz Lingoal 1.3: http://bit.ly/XHoMq3.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem