Lista polskich startupów, które oferują pracownikom udziały

Dodane: 13.07.2016

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Czy polskie startupy są w tak dobrej sytuacji, że mogą pozwolić sobie na podzielenie się z pracownikami opcjami na udziały? Przygotowaliśmy listę, która jest kontynuacją artykułu pt. “Udziały nagrodą za wytrwałość i efektywną pracę. Poznaj 5 polskich startupów, które oferują opcje na udziały”.

Artykuł jest kontynuacją tekstu pt. „Udziały nagrodą za wytrwałość i efektywną pracę. Poznaj 5 polskich startupów, które oferują opcje na udziały„.

Poniższa lista pokazuje polskie startupy, które oferują pracownikom opcje na udziały. Za jej pomocą chcielibyśmy pokazać, że dzielenie się udziałami z pracownikami nie należy tylko do kultury zagranicznych firm technologicznych. Polskie przedsięwzięcia wcale nie są w tym gorsze, co pokazują poniższe pozycje.

Chcielibyśmy, aby lista stała się pełnym zbiorem polskich firm technologicznych, które dzielą się częścią spółki z współpracownikami, dlatego jeśli pominęliśmy jakąś firmę, dodajcie nazwę w komentarzu – dodamy ją do listy. Zachęcamy też do przeczytania artykułu o tym, jak polskie startupy dzielą się opcjami na udziały. 

1. UXPin

2. Docplanner

3. Estimote

4. Kontakt.io

5. Brainly

6. Shoplo

7. Qpony

8. UsabilityTools

9. SALESmanago

10. Migam

11. Harimata

12. Sotrender

13. Telemedi.co

14. Brand24

15. Survicate

16. InStream.io

17. Unified Factory

18. Asekuro.pl

19. Perfect Dashboard

20. VoicePIN

Chętnie dopiszemy kolejne startupy do tej listy. Wystarczy, że przekażecie nam swoje propozycje w komentarzach, a my wybierzemy z nich najciekawsze i dodamy do listy. Liczymy, że nam pomożecie stworzyć najbardziej obszerną listę polskich startupów, które dzielą się z pracownikami udziałami.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem