Listonic prezentuje nowy pomysł na sprytne zakupy

Dodane: 06.10.2014

Informacja prasowa

Udostępnij:

Listonic wprowadza porady zakupowe, które doradzają i podpowiadają, jak rozwiązać niemal każde kulinarne wyzwanie. Kupuj wygodnie, sprytnie jedz i gotuj.

Listonic to jedna z najpopularniejszych polskich aplikacji zakupowych, która zyskała nową funkcję – food hacki, czyli triki, dzięki którym zostaniesz mistrzem w swojej kuchni. Od dziś z Listonic, nie tylko zrobisz sprytnie zakupy, ale w prosty sposób dowiesz się, jak mądrze kupować, przechowywać i przygotowywać swoje ulubione produkty. Porady same przyporządkowują się do wpisywanych na listy produktów, dzięki czemu informacje na ich temat dostarczane są tylko wtedy gdy mogą pomóc w aktualnych zakupach. W Listonic dostępne jest około 1000 porad, które pozwalają w nowy sposób spojrzeć na codziennie kupowane produkty.

Listonic na urządzenia z systemem Windows Phone to także:

  • Koniec zapominania – listy zakupowe są zawsze pod ręką, w smartfonie lub na www.listonic.pl i w każdej chwili można do nich dopisać nowe produkty;
  • Szybkie i łatwe planowanie – aplikacja jest niezwykle intuicyjna w obsłudze;
  • Oszczędności – aplikacja zapewnia dostęp do dodatkowych informacji o promocjach z polskich supermarketów;
  • Wygoda – Listonic pozwala na współdzielenie list i wspólne planowanie zakupów z bliskimi osobami;
  • Szybkość – jedna lista jest automatycznie synchronizowana na wszystkich urządzeniach;
  • Precyzja – skaner kodów kreskowych pomoże dodać do listy dokładnie ten produkt, który Cię interesuje;
  • Możliwości – przyciski Listonic  na ponad 600 blogach i serwisach kulinarnych pozwalają zamienić składniki ulubionego dania na listę zakupów dostępną w telefonie.
Aplikacja jest dostępna w sklepie Windows Phone.