Listonic wśród finalistów Samsung Developer Challenge

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Samsung ogłosił dwustu finalistów konkursu na najlepszą aplikację na zegarki Samsung Gear. Wśród nagrodzonych tytułów znalazła się aplikacja stworzona przez ekipę Listonic „Grocery shopping tips”. 

Grocery shopping tips to prosta aplikacja pozwalająca na poznanie sprytnych porad dotyczących kupowania, przechowywania i przygotowywania produktów spożywczych. Aplikacja jest zakupowym doradcą, który w trakcie spaceru miedzy regałami podpowiada co można zrobić z interesującym cię jedzeniem. Znajdują się w niej setki porad, a baza jest ciągle uzupełniana o kolejne wskazówki. 

Zdjęcie royalty free z Fotolia

W rundzie drugiej konkursu Listonic, wraz z resztą finalistów, będzie rozwijać swój projekt aby dostać się do grona 40 najlepszych aplikacji, a następnie wygrać nagrodę główną. W tym etapie Listonic chce zintegrować zegarek z listą zakupów by można było ją obsługiwać z poziomu Samsung Gear. 

Inteligentne dodatki to trend, który rośnie w siłę i w najbliższym czasie będzie się bardzo dynamicznie rozwijał. Inteligentne zegarki, okulary czy bransoletki mają nas czynić zdrowszymi i sprytniejszymi, a to Listonic stawiał sobie za cel od początku swojego istnienia. Dlatego chce pokazać się na tych urządzeniach już teraz i pomagać w zakupach również przy pomocy zegarków Samsung.

The Samsung Gear App Challenge jest częścią większej akcji „Samsung Smart App Challenges”, która rozpoczęła się w 2012. Jest to cykl konkursów, które mają zachęcić do programowania i pokazywania światu swoich mobilnych projektów.W finale tej edycji konkursu znalazło się aż 30 aplikacji z Polski.