LiveChat już dostępny w serwisie PrestaShop

Dodane: 14.11.2019

Informacja prasowa

Udostępnij:

LiveChat Software i PrestaShop, europejski lider oprogramowania open source dla e-commerce, rozpoczęły współpracę. Dzięki niej globalna platforma e-commerce udostępni rozwiązanie LiveChat blisko 40 tysiącom sklepów internetowych, bezpośrednio przez panel administratora.
– Funkcja live chat staje się kluczowa dla każdego e-commerce. To narzędzie, które ma realny wpływ na generowanie sprzedaży. Dzięki współpracy z PrestaShop który działa w modelu platformy open source, moglibyśmy stworzyć integrację, dzięki której instalacja i korzystanie z LiveChat jest niezwykle proste. Bardzo się cieszymy, że nasze rozwiązanie będzie obecne na platformie, która jest niezwykle popularna wśród małych i średnich firm e-commerce na całym świecie – powiedział Paweł Hałas, szef Programu Partnerskiego w LiveChat Software.

PrestaShop rozwija swoją platformę w oparciu o innowacyjne rozwiązania typu Open source i obecnie wspiera ponad 300 tysięcy sklepów internetowych na całym świecie. W I etapie współpracy integracja zostanie udostępniona na platformie na rynkach kluczowych dla LiveChat Software (m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, czy krajach skandynawskich) uzyskując łącznie dostęp do 40 tysięcy sklepów e-commerce korzystających z technologii PrestaShop. W przyszłości współpraca może być rozszerzona o kolejne rynki.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem