Lodówki ze zdrową żywnością Fit Boxy wprowadzają bezgotówkowe płatności BLIKIEM

Dodane: 23.10.2018

Informacja prasowa

Udostępnij:

Zdrowe jedzenie na wyciągnięcie ręki? Oczywiście! Dzięki współpracy FitBoxy, BLIKA i Tpay.com już dziś kupisz świeży i zdrowy posiłek nie wychodząc z biura.

Płatności bezgotówkowe szturmem zdobyły serca Polaków – podobnie jak zdrowa i ekologiczna żywność, która jest absolutnym must have w każdej firmie. Fast foody i niezdrowe napoje już dawno odeszły w niepamięć. Tpay.com postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy cenią sobie wygodę i szybkość transakcji, a także zdrowe i wartościowe posiłki, wdrażając szybkie płatności w lodówkach – FitBoxy, które na pierwszy rzut oka mogą przypominać automaty z przekąskami. To jednak tylko pozory. W środku znajdują się zdrowe i smaczne posiłki, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

FitBoxy to inteligentne lodówki umożliwiające zakup fit produktów w miejscu pracy. To rozwiązanie idealne dla każdej firmy, która dba o swoich pracowników. Posiłki i przekąski z lodówek FitBoxy charakteryzuje wysoka jakość oraz świeże i naturalne składniki.

Korzyści jest więcej:

  • Zbilansowana dieta w nowoczesnym wydaniu.
  • Prosta w obsłudze lodówka.
  • Intuicyjny zakup BLIKIEM.
  • Posiłek o dowolnej porze i w kilka minut.

Dzięki Tpay.com za zamówione produkty w lodówkach FitBoxy zapłacić teraz można bezgotówkowo BLIKIEM. Wystarczy wybrać dowolny produkt, wygenerować kod BLIK w aplikacji mobilnej swojego banku i wpisać go na panelu lodówki w celu finalizacji transakcji i odebrania zakupionego produktu. Bycie fit jeszcze nigdy nie było tak proste.

– Tpay.com stawia na innowacje. Realizujemy coraz więcej projektów, które wykraczają poza standardową obsługę e-commerce. Dostarczamy rozwiązania płatnicze tam, gdzie klienci naszych partnerów oczekują wygody, szybkości i bezpieczeństwa. BLIK sprawdził się już w świecie e-commerce, co pokazują statystyki wzrostu transakcyjności. W Tpay.com nieustannie poszukujemy nowych obszarów, w których BLIK ułatwi dokonywanie płatności, a FitBoxy są tego doskonałym przykładem – komentuje Juliusz Stawiński – New Business Development Director w Tpay.com.