Loopa.eu – bezpieczne zakupy w sieci

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Serwis Loopa.eu podnosi bezpieczeństwo transakcji dokonywanych na aukcjach internetowych. W tym celu zostało wprowadzone kryterium decydujące o tym, które oferty będą prezentowane w serwisie. Tym kryterium jest rzetelność sprzedawcy, weryfikowana na podstawie opinii klientów zebranych z różnych port

Serwis Loopa.eu podnosi bezpieczeństwo transakcji dokonywanych na aukcjach internetowych. W tym celu zostało wprowadzone kryterium decydujące o tym, które oferty będą prezentowane w serwisie. Tym kryterium jest rzetelność sprzedawcy, weryfikowana na podstawie opinii klientów zebranych z różnych portali.

Nie wszystkie sklepy oferujące swoje produkty na portalach aukcyjnych są sprawdzone. Mimo różnych programów mających na celu ochronę kupujących trudno jest wyeliminować niewiarygodnych sprzedawców ukrywających się pod różnymi loginami. Nie ma także jednego miejsca gromadzącego wszystkie oceny e-sklepów. Dlatego firma Intellive wypełniła tę lukę, tworząc portal Loopa.eu, który zbiera opinie klientów z różnych miejsc w sieci. Na podstawie autorskiego algorytmu wylicza średnią ocenę sklepu. Oferty sprzedawców z najniższymi ocenami nie są prezentowane na stronie Loopa.eu. Dodatkowo na podstawie danych firmy serwis potrafi zidentyfikować wszystkie nazwy, pod którymi sklep sprzedaje swoje produkty na portalach aukcyjnych.

W dzisiejszych czasach zakupy przez internet są codziennością. W związku z tym trudno ustrzec się przed nierzetelnymi sprzedawcami. Klienci coraz częściej narzekają na złą jakość towarów i obsługi klienta. Dlatego postanowiliśmy postawić na bezpieczeństwo i stworzyć serwis, który na wstępie eliminuje wszystkie niewiarygodne sklepy – mówi Anna Hańć-Oracz, współtwórca portalu Loopa.eu.

Loopa.eu zbiera dane z Allegro i Opineo. Docelowo serwis będzie prezentował oferty także z innych portali aukcyjnych. Obecnie na Allegro jest dostępnych ponad 27 milionów aukcji i ponad 15000 sprzedających. Z tak rozbudowanej oferty trudno kupującym samodzielnie wybrać odpowiedniego sprzedawcę.

Loopa.eu to inteligentna platforma umożliwiająca wyszukiwanie ofert na portalach aukcyjnych. Jej celem jest promowanie e-sklepów, które dbają o wysoką jakość obsługi klienta. Wyszukiwanie produktów jest możliwe według 4 kryteriów: ceny, kategorii, jakości sklepu czy czasie do końca aukcji. Intuicyjny i nowoczesny wygląd serwisu ułatwia nawigację. Portal jest dostosowany do urządzeń mobilnych.

źródło: informacja prasowa