Łukasz Głombicki nowym szefem komunikacji w LifeTube

Dodane: 20.01.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Pierwszego lutego Łukasz Głombicki obejmie stanowisko szefa komunikacji w LifeTube – największej sieci wielokanałowej YouTube (MCN) w regionie Europy Środkowo- Wschodniej.

Na zdjęciu: Łukasz Głombicki | fot. materiały prasowe 

Do jego obowiązków należeć będzie całość działań komunikacyjnych, media relations, działania marketingowe oraz nadzór nad organizacją eventów.

W ciągu trzech lat LifeTube udało się wypracować pozycję lidera w Europie wśród nie-międzynarodowych sieci partnerskich. Dociera do 37 mln stałych widzów i generuje ponad 350 mln wyświetleń miesięcznie. Na swoim koncie ma ok. 1000 projektów z największymi polskimi i globalnymi markami. Łukasz Głombicki, jako doświadczony specjalista w branży medialnej, pokieruje pracą zespołu komunikacyjnego

– W ubiegłym roku podjęliśmy decyzję o strategicznym partnerstwie z Altus TFI, jednym z największych zarządzających funduszy w Polsce. Wierzymy, że ta współpraca pozwoli nam na intensyfikację działań i zachowanie dynamicznego rozwoju spółki. W ramach umacniania LifeTube na pozycji lidera w zakresie video content marketingu stale powiększamy nasz zespół, dlatego też bardzo cieszę się na współpracę z Łukaszem, który dzięki swojemu doświadczeniu z pewnością wspomoże zespół w realizacji kolejnych celów – mówi Paweł Stano, prezes LifeTube

– Praca w tak dynamicznie rozwijającym się biznesie to z pewnością duże wyzwanie, ale też wiele nowych możliwości. Moim głównym celem jest wykorzystanie dotychczasowego doświadczenia do zbudowania jeszcze silniejszej strategii komunikacji. Cieszę się, że będę mógł obserwować – i informować – o tym, jak szybko rośniemy – mówi Łukasz Głombicki.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem