Lulek i Rózia wskoczyli na iPada

lulek i rozia wskoczyli na ipada
Udostępnij:
Baśniowa Lulandia z popularnego serwisu dla dzieci www.lulek.tv jest już dostępna na platformach mobilnych. Premiera pierwszej aplikacji na iPada firmy ABC Media Publishing „My Littleland” z serii Lulek & Rosie ukazała się 27 listopada.

Baśniowa Lulandia z popularnego serwisu dla dzieci www.lulek.tv jest już dostępna na platformach mobilnych. Premiera pierwszej aplikacji na iPada firmy ABC Media Publishing „My Littleland” z serii Lulek & Rosie ukazała się 27 listopada. Gry zostały wyróżnione przez kanadyjską stronę iTunes w kategoriach „nowości edukacja” oraz „nowości dzieci”.


„My Littleland” mieści w sobie domek, gospodarstwo wiejskie oraz osiem zabaw w duchu edutainment. Całość ma familijny charakter i zachęca do wspólnych zabaw z dzieckiem. Można ogolić tatę, wydoić krowę, ustawić kaczuszki, zbudować rakietę, poznać zwierzęta wiejskie, czy umyć zęby Rózi. Wiele humoru wnoszą pracowite krasnoludki, które porządkują krainę, gdy po przechyleniu ekranu zjeżdża prosię lub stolik odpoczywającej przy domu mamy.

Kim jest Lulek? To kreskówkowa postać wykreowana w internecie przez firmę ABC Media Publishing. Serwis lulek.tv odwiedza blisko 100 tys. użytkowników miesięcznie, „dziadek Lulka” jest wyszukiwany w Google dwadzieścia tysięcy razy miesięcznie, a lulandzki kanał YouTube przekroczył już 46 milionów odsłon. Tworzenie dla dzieci jest jak skakanie na trampolinie. Trudno to zrozumieć ludziom twardo stąpajacym po ziemi, ale jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że zarażamy naszą pasją dzieci, a także rodziców. Mamy nadzieję, że mali użytkownicy iPadów będą się z nami dobrze bawić – dodają autorzy i zapowiadają, że seria Lulek & Rosie to początek przygód bajkowej rodzinki na urządzeniach mobilnych. Równocześnie z grami rusza anglojęzyczna wersja serwisu lulekandrosie.com.

Oprogramowanie aplikacji wykonała firma JOJO Mobile Polska. Gry Lulka i Rózi w wersji mobilnej dostępne są również na najnowszych tabletach dla dzieci FunTab Overmax.

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w App Store:
https://itunes.apple.com/us/app/my-littleland/id577437068?l=pl&ls=1&mt=8

Film promujący:
http://www.youtube.com/watch?v=-p9M8HxKCyk&feature=youtube_gdata

źródło: informacja prasowa