[email protected] My Day – konferencja email marketingowa

Dodane: 15.03.2013

Anna Wilma

Udostępnij:

22 maja 2013 roku w krakowskim Multikinie odbędzie się Konferencja email marketingowa [email protected] My Day. Będzie to pierwsze w Polsce tego typu wydarzenie poświęcone w całości tematyce email marketingowej. Idea konferencji narodziła się w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wiedzę email marketingową.

22 maja 2013 roku w krakowskim Multikinie odbędzie się Konferencja email marketingowa [email protected] My Day. Będzie to pierwsze w Polsce tego typu wydarzenie poświęcone w całości tematyce email marketingowej. Idea konferencji [email protected] My Day narodziła się w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wiedzę email marketingową.

Celem konferencji jest więc zgromadzenie pod jednym dachem specjalistów od email marketingu, tak aby dzieląc się swoją wiedzą mogli inspirować i szerzyć dobre praktyki. Wśród Prelegentów spotkać będzie można m.in: Pawła Salę, Pawła Tkaczyka czy Roberta Sołkiewicza. Konferencja ta adresowana jest do e-marketerów, osób odpowiedzialnych za PRowe działania w Internecie, branży ecommerce, przedsiębiorców MŚP, a także blogerów i dziennikarzy zainteresowanych branżą email marketingową.

[email protected] My Day ma za zadanie edukować i inspirować, a także dać możliwość do poszerzania siatki kontaktów poprzez spotkania z ciekawymi ludźmi. Jak mówi Paweł Sala – Prelegent, ale i Organizator – “Wiąże duże nadzieję z tym wydarzeniem. Mam nadzieję spotkać ludzi interesujących się email marketingiem i chcących poznawać dobre praktyki. Zaproszeni Prelegenci, z pewnością zainspirują Uczestników i dadzą impuls do zmian na lepsze. Serdecznie zapraszam na [email protected] My Day.”

Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj i zapisz się już dziś.

Szczegóły

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem