Maczfit w każdym miejscu w Polsce? Lider w branży diet pudełkowych startuje z usługą vendingową

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Maczfit w każdym miejscu w Polsce? Lider w branży diet pudełkowych startuje z usługą vendingową

Udostępnij:

Dietetyczny gigant chce dotrzeć ze swoją ofertą 
do wszystkich Polaków. „Lodówki pełne zdrowia” to nowoczesne automaty vendingowe, w których można kupić posiłki Maczfit od ręki o każdej porze. Pierwsze maszyny ze zdrowymi posiłkami stanęły już w Warszawie. Niebawem będą dostępne w całym kraju.

Zeszłoroczny wynik sprzedażowy na poziomie 57 mln zł może w tym roku znacznie wzrosnąć – już w pierwszym półroczu 2019 r. Maczfit osiągnął 50-procentowy wzrost. Teraz firma zaskakuje najciekawszą na rynku ofertą usługi vendingowej, która pozwoli rozkochać się w maczfitowych daniach wszystkim Polakom. Na początek z automatów-lodówek skorzystamy w Warszawie, a docelowo na terenie całego kraju.

– Co dzień zmieniamy nawyki żywieniowe Polaków na lepsze. Nie tylko dostarczamy dietetyczne posiłki do domów i biur, ale również edukujemy i doradzamy. Maszyny vendingowe mogą być nie tyle kolejną rewolucją, co elementem ewolucji. Chcemy dotrzeć ze zdrowym i smacznym posiłkiem do każdego miejsca w Polsce – tłumaczy Maciej Lubiak prezes firmy Maczfit.

(R)ewolucja maczfitowa

Catering dietetyczny Maczfit każdego dnia dociera do tysięcy klientów w ponad
300 miejscowościach w kraju. Dzięki swojej usłudze odgrywa olbrzymią rolę
w rewolucji żywieniowej Polaków. Teraz czas na kolejne kroki – jak przystało
na niekwestionowanego lidera branży i firmę, za którą stoją solidna wiedza, zespół specjalistów, najbardziej zaawansowana technologicznie hala produkcyjna w Polsce oraz lata doświadczeń.

Zdrowy kęs „na już”

Maczfit wyznacza trendy. Dzięki niemu Polacy pokochali zdrowe odżywianie. A teraz posiłki dietetycznego lidera będą czekały na nas nie tylko w domu. Dzięki „lodówkom pełnym zdrowia” z oferty firmy skorzystamy wszędzie – w pracy, na uczelni, czy w klubie fitness.

 – Chcemy być dosłownie na wyciągnięcie ręki. Do końca tego roku planujemy około
50 automatów, a w przyszłym kilkaset. To krok milowy w branży cateringu dietetycznego – mówi Maciej Lubiak. 

Składniki sukcesu

Maczfit zostawia w tyle konkurencję z segmentu diet pudełkowych. Usługa vendingowa Maczfit znacznie wyróżnia się na tle innych. Firma zapewnia całodobowy dostęp do zróżnicowanych, smacznych, świeżych i dietetycznych dań z bogatego menu bez konieczności zamawiania całego pakietu. Automaty stwarzają rewelacyjną okazję do wypróbowania bogatej oferty lidera branży diet pudełkowych w Polsce. Dzięki stałemu monitorowaniu można kontrolować, jakie dania cieszą się największym powodzeniem i dzięki temu umieścić w maszynie potrawy, które najbardziej kochają Klienci.

W lodówkach znajdziemy dietetyczne desery, sałatki, dania mięsne oraz potrawy wegetariańskie (z tych ostatnich warto skorzystać tym bardziej, że Maczfit jest pierwszym i jedynym cateringiem dietetycznym z certyfikatem V-Label dla programów wegetariańskich i wegańskich – Vege i Wegan). Automaty vendingowe Maczfit to najbardziej zaawansowane technologicznie lodówki, z możliwością podgrzania posiłków zaraz po zakupie. Dodatkowo specjaliści firmy osobiście monitorują temperaturę, jakość dań i termin ich przydatności do spożycia.

Maczfit jest wszędzie tam, gdzie chcesz

– Chcę, by diety pudełkowe były dostępne wszędzie. Także dla tych, którzy nie chcą jeść pięciu posiłków, ale jeden czy dwa. To jeden z naszych celów. Dlatego wprowadziliśmy usługę vendingową, z możliwością zakupu dowolnej liczby posiłków, w dowolnym miejscu np. w biurach czy siłowniach. Chcemy też rozkochać w dietach pudełkowych inne kraje europejskie. Jesienią tego roku rozpoczynamy sprzedaż na rynku niemieckim. Pilotażowy program wystartuje w Berlinie. – dodaje Maciej Lubiak prezes firmy Maczfit.

Maczfit podbija Europę

Wprowadzenie usługi vendingowej jest dla Maczfit jedną z kluczowych inwestycji. Jednak firma idzie jeszcze dalej. Jesienią tego roku gigant pojawi się na rynku niemieckim. Pilotażowy program wystartuje w Berlinie. A to dopiero początek realizacji planów podboju europejskiego sektora diet pudełkowych i cateringu dietetycznego.