Jak włamać się do banku? Maja Schaefer (Chatbotize) i Hubert Guzera (PlaceMe) opowiadają o współpracy startupów z korporacjami

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Jak włamać się do banku? Maja Schaefer (Chatbotize) i Hubert Guzera (PlaceMe) opowiadają o współpracy startupów z korporacjami

Udostępnij:

Praca z dużą korporacją ma swoje plusy i minusy. Z jednej strony duży klient w portfolio pozwala budować wiarygodność i zaufanie do firmy. Z drugiej zaś trzeba uważać, by nie wpaść w pułapkę budowania produktu tylko dla dużego klienta. Maja Schaefer z Chatbotize i Hubert Guzera z PlaceMe opowiadają o swoich doświadczeniach.

Maja Schaefer, CEO i Co-founder w Chatbotize. Wraz ze swoim zespołem stworzyła kompleksowe rozwiązanie SaaS do automatyzacji komunikacji, z którego korzystają firmy takie jak PKO BP, InPost czy Aviva. Na co dzień doradza klientom, jak czerpać zyski z wykorzystywania nowych technologii, marketingu konwersacyjnego i sztucznej inteligencji.

Hubert Guzera, CEO i Co-founder w PlaceMe. Konsultant strategiczny z doświadczeniem w dużych projektach danych i geoanalityce. Studiował w Szkole Głównej Handlowej i na London School of Economics. W ramach PlaceMe stworzył narzędzie online, które dostarcza kompleksowych wskaźników dotyczących zachowań i ścieżek klientów w świecie rzeczywistym. Wśród klientów startupu są między innymi: PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, P&G, Carrefour, Hortex

Przy okazji premiery raportu „Startup The Bank” zrealizowanego przez PKO Bank Polski porozmawialiśmy z Mają Schaefer i Hubertem Guzerą.

„Startup the Bank” to najnowszy raport o startupach, zrealizowany przez PKO Bank Polski. Jego celem było przeanalizowanie tego, w jaki sposób młode firmy technologiczne zmieniają polską bankowość. W raporcie znajdziecie startupy, które szczególnie przyczyniły się do tej rewolucji. Raport można bezpłatnie pobrać ze strony www.startupthebank.com.

Pełną wersję wywiadu z Mają Schaefer i Hubertem Guzerą możesz wysłuchać za pośrednictwem Spotify.

Przy okazji premiery tego raportu przeprowadziliśmy serię wywiadów ze startupami, ale również z przedstawicielami PKO Banku Polskiego i nie tylko. Tutaj znajdziecie pozostałe wywiady z tego cyklu:

Startupy, które zmieniają polską bankowość. Wywiad z Joanną Misiewicz i Przemkiem Kondraciukiem (PKO Bank Polski)

Fabryka startupów. Tomasz Rudolf opowiada, jak The Heart buduje biznesy